درآیین رونمایی از کتاب " اهمیت منطقه استراتژیک جولان از نگاه امنیت و بقای اسرائیل" عنوان شد:

تاکید بر ضرورت تلاش همه جانبه برای آزادی منطقه جولان و دیگرمناطق اشغال شده فلسطین

همزمان با سالگرد اشغال جولان توسط رژیم صهیونیستی در مراسمی با حضور رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری، سفرای فلسطین و سوریه در تهران و مشاور نظامی مقام معظم رهبری از کتاب " اهمیت منطقه استراتژیک جولان از نگاه امنیت و بقای اسرائیل" رونمایی و بر تلاش همه جانبه و بیشتر برای آزادی منطقه جولان و دیگر مناطق اشغال شده فلسطین تاکید شد.

در پیام کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین تاکید شد:

نبرد 12 روزه جوانان غیور فلسطینی "فتح کبیر" بود / فلسطینی‌ها تا حصول پیروزی نهایی باید مراقب تفرقه و شیطنت رژیم جنایتکار صهیونیستی باشند

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در پیامی با تبریک پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ دوازده روزه با رژِیم غاصب صهیونیستی، این پیروزی را "فتح کبیر" خواند و تاکید کرد که فلسطینی ها تا حصول پیروزی نهایی، باید مراقب تفرقه و شیطنت رژیم جنایتکار صهیونیست باشند.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری:

روز قدس نمایش اتحاد و همبستگی ملت های آزادیخواه جهان تا حذف نقشه اسراییل در منطقه و روز اعلام انزجار و نفرت از آمریکا و رژیم صهیونیستی است

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری روز پنج‌شنبه با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن روز قدس تاکید کرد: روز قدس نمایش اتحاد و همبستگی ملت‌های آزادیخواه جهان تا حذف نقشه اسراییل در منطقه و روز اعلام انزجار و نفرت از آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

معاون اقتصادی رییس جمهور: صدور گواهی عدم پرداخت چک از اول تا ۲۰ اردیبهشت انجام نمی‌شود

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا برای بازه زمانی اول تا بیستم اردیبهشت ماه، گواهی عدم پرداخت چک از سوی بانک ها و موسسات اعتباری صادر نمی شود.

آیت الله اختری در جلسه هماهنگی روز جهانی قدس:

فلسطین و قدس روز به روز زنده تر و قوی تر در حال پیشروی است/ عادی سازی روابط، برای نجات اسرائیل از منجلاب و شکنندگی است

رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری گفت: فلسطین در برابر جنایات، توطئه‌ها و تجاوزهای اسرائیل جنایتکار سر فرود نیاورده و تسلیم جنایات دشمن نشده و روز به روز زنده تر و قوی‌تر در حال پیشروی است.

معاونت حقوقی ریاست جمهوری و وزارت آموزش و پرورش تفاهم نامه همکاری امضا کردند

معاونت حقوقی ریاست جمهوری و وزارت آموزش و پرورش روز چهارشنبه با هدف زمینه‌سازی برای پشتیبانی حقوقی موثر از نظام تعلیم و تربیت و اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش و تدوین لایحه قانون جامع، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا؛

مراسم تجلیل از خانواده ایثارگران نهاد ریاست جمهوری برگزار شد

مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان دفاع مقدس شاغل در نهاد ریاست جمهوری با حضور حجت الاسلام والمسلمین اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین ولی‌زاده مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری و آقای اسماعیل‌آبادی معاون اداری و مالی نهاد ریاست جمهوری و جمعی از فرزندان ایثارگران شاغل در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

با حضور دکتر ابتکار انجام شد؛

گرامیداشت یاد17هزار ایثارگر زن با کاشت همزمان 17 هزار اصله نهال در سراسر کشور

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده روز شنبه با حضور در محل باغ موزه گیاه شناسی و غرس یک نهال در آیین سراسری کاشت 17هزار اصله نهال به یاد 17هزار شهیده، جانباز و آزاده زن انقلاب اسلامی،دفاع مقدس و دفاع سلامت، شرکت کرد.

دکتر ابتکار در نشست بین المللی زنان، صلح و امنیت پایدار:

امنیت زنان برای دستیابی به صلح اهمیت اساسی دارد/ تاکید بر نقش مهم سازمان های مردم نهاد و جامعه مدنی در پیشبرد صلح و مبارزه با اشغالگری و تروریسم

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه برای رسیدن به جامعه ای منسجم، سالم، رو به رشد و سرشار از امنیت و صلح باید ابتدا در خانواده ها امنیت و اعتدال برقرار شود، تاکید کرد: مساله امنیت زنان برای دستیابی به صلح اهمیت اساسی دارد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور:

 تجلیل از خیرین حوزه توسعه روستایی با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می شود

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، گفت: آیین تجلیل از خیرین حوزه توسعه روستایی کشور، سه شنبه 28 بهمن ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور در تهران برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین اختری در مراسم معرفی جایزه جهانی آثار سردار سلیمانی:

خون شهیدان موجب جاودانگی، ایجاد قدرت و حیات در کالبد جامعه می شود

رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری گفت: خون شهیدان موجب جاودانگی، ایجاد قدرت و حیات در کالبد جامعه و تقویت روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان می شود.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده:

تصمیمات در حوزه زنان در حد شعار و تشریفات باقی نمانده و به مرحله اجرا رسید

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به مناسبت روز زن و هفته مقام زن به تشریح دستاوردهای معاونت متبوع خود در راستای ارتقای کمی و کیفی مقام و منزلت زن و خانواده پرداخت و تصریح کرد: در دولت دوازدهم تصمیمات در حوزه زنان در حد شعار و تشریفات باقی نماند و به مرحله اجرا و عمل رسید.

حجت الاسلام و المسلمین اختری در همایش بین المللی مجازی «نقش مردم سودان در احیاء مقاومت و تاثیرگذاری شهید سلیمانی بر آن»:

سردار سلیمانی ملت های منطقه را نسبت به توطئه سازش آگاه کرد

رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری گفت: سردار سلیمانی ملت های منطقه را نسبت به توطئه سازش آگاه و محور مقاومت علیه صهیونیزم جهانی را تقویت و حمایت همه جانبه کرد.

حجت الاسلام و المسلمین اختری در مراسم رونمایی از مجموعه کتابهای شخصیت های تاثیرگذار مقاومت؛ سرّ دلبران:

وضعیت نابسامان امروز رژیم صهیونیستی به برکت خون رزمندگان مقاومت است

رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین گفت: رژیم صهیونیستی از بدو تاسیس تاکنون بدترین روزها را تجربه می کند و این به برکت خون رزمندگان مقاومت است که به زمین ریخته و تا قیامت ادامه خواهد داد.

حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی در دیدار سفیر سوییس:

وجود اقوام و مذاهب گوناگون را فرصتی برای توسعه و امنیت کشور می دانیم/ معتقدیم رشد یک ملت در این است که همدیگر را بپذیرند/ باید روابط دو کشور بر اساس نقشه راهی که روسای جمهور دو کشور ترسیم کرده اند، اجرایی شود

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی وجود اقوام و مذاهب گوناگون را فرصتی برای توسعه و امنیت کشور دانست و گفت: دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران کماکان تلاش می کنند فرصت تنوع قومی ومذهبی را به تهدید تبدیل کنند اما دولت و نظام مصمم است با رعایت کامل حقوق شهروندی، سرمایه گذاری در مناطق مرزی و اقلیت نشین و عدم تبعیض، فرصت شکوفایی را برای همه ایرانیان فراهم سازد.

 حجت الاسلام و المسلمین اختری در دیدار اعضای حزب الله عراق:

شجاعت و رشادت های شهدای عراق را احیا و معرفی و جنایات رژیم بعث را افشا کنید/جوانان حشد الشعبی در بازسازی عراق کمک کنند

رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری گفت: با انجام اقدامات مختلف از جمله تولید فیلم و چاپ کتاب شجاعت و رشادت های شهدای عراق را احیا و معرفی و جنایات رژیم بعث را افشا کنید.

برای اولین بار در چهار دهه گذشته در همایش حقوق اساسی و شهروندی انجام گرفت؛

رونمایی از گزارش پایش اجرای قانون اساسی توسط رئیس جمهور

با حضور رئیس جمهور و تنی چند از وزرا و معاونین رئیس جمهور از گزارش پایش اجرای قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و شش کتاب دیگر از گزارش ها و تولیدات علمی معاونت حقوقی رئیس جمهور رونمایی شد.

در پایان جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا؛

دکتر نهاوندیان مصوبات اقتصادی ستاد ملی مقابله با کرونا را تشریح کرد

معاون اقتصادی رئیس جمهور در پایان جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا 2 تصمیم مهم اقتصادی این ستاد را برای کمک به اقشار آسیب پذیر و کسب و کارها، تشریح کرد.

جلسه توجیهی و ارزیابی نحوه اجرای قانون اعطای تابعیت ایرانی به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی برگزار شد

جلسه توجیهی و ارزیابی نحوه اجرای قانون اعطای تابعیت ایرانی به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور، رئیس سازمان ثبت احوال و شماری از استانداران برگزار شد.

مناسبت ها