پیام تسلیت رئیس دفتر رئیس جمهور به مناسبت درگذشت پدر سردار اسکندر مومنی

دکتر اسماعیلی با صدور پیامی درگذشت پدر سردار اسکندر مومنی را تسلیت گفت.

رئیس دفتر رئیس جمهور درگذشت پدر سردار سیاری را تسلیت گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت پدر سردار سرتیپ پاسدار مهدی سیاری از درگاه خداوند برای آن مرحوم غفران الهی و همنشینی با صالحان و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواست.

با حکم رئیس دفتر رئیس جمهور؛

محمدمهدی رحیمی به سمت «مدیر کل روابط عمومی دفتر رئیس جمهور» منصوب شد

دکتر غلامحسین اسماعیلی با صدور حکمی، محمدمهدی رحیمی را به سمت «مدیر کل روابط عمومی دفتر رئیس جمهور» منصوب کرد.

با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور انجام شد؛

تودیع و معارفه روسای سابق و جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری / دکتر اسماعیلی: این مرکز اتاق فکر دولت است

مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور برگزار شد.

رئیس دفتر رئیس جمهور انتصاب رئیس جدید سازمان صدا و سیما را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتصاب دکتر پیمان جبلی به سمت رئیس سازمان صدا و سیما، ابراز امیدواری کرد که بیش از پیش شاهد تولید برنامه‌های اثرگذار در راستای تبیین و تعمیق ارزشهای والای نظام اسلامی، انجام فعالیت‌های ارزنده اجتماعی و فرهنگ‌ سازی در تراز انقلاب باشیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور انتصاب رئیس جدید حوزه ریاست مجلس را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتصاب سید محمدجواد شوشتری به سمت مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی، اظهار امیدواری کرد که وی در ارتقای سطح فعالیت ها و اقدامات محوله در حوزه سازمانی و برون سازمانی به ویژه در افزایش تعاملات با سایر قوا موفق باشد.

رئیس دفتر رئیس جمهور انتصاب دبیر جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتصاب محمدباقر ذوالقدر به سمت دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار امیدواری کرد که وی با تکیه بر سوابق ارزشمند خود در عرصه های گوناگون مدیریتی و اجرایی در انجام امور محوله موفق و منشا اثر باشد.

رئیس دفتر رئیس جمهور انتصاب جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتصاب امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، برای وی در انجام این رسالت مهم به ویژه در ارتقای ارزش ها و قابلیت های نیروهای مسلح و اقتدار روزافزون ایرانی اسلامی آرزوی موفقیت کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور:

در دنیای امروز رسانه و ارتباطات نقش بی بدیلی در ساختن فرهنگ و ذهن جامعه دارد/ محور عملیات روانی و رسانه ای دشمن،ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه است/ تاکید بر استفاده بهینه از ظرفیت رسانه و ارتباطات برای تبیین اقدامات و دستاوردهای دولت/ تحول و انجام کار شبانه روزی برای خدمت به مردم شعار محوری دولت سیزدهم است

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه در دنیای امروز رسانه و ارتباطات نقش بی بدیلی در ساختن فرهنگ و ذهن جامعه دارد، گفت: امروز اهمیت و جایگاه رسانه برکسی پوشیده نیست و شاهدیم که دشمنان کشور محور عملیات روانی خود را ایجاد یاس و ناامیدی در مردم قرار داده اند.

با حکم رئیس دفتر رئیس جمهور؛

عباس هنرمند به سمت "معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور" منصوب شد

رئیس دفتر رئیس جمهور با صدور حکمی عباس هنرمند را به سمت "معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور" منصوب کرد.

با حکم رئیس دفتر رئیس جمهور؛

رضا نقی پور به سمت "مدیرکل تشریفات" منصوب شد

رئیس دفتر رئیس جمهور با صدور حکمی رضا نقی پور را به سمت "مدیرکل تشریفات" منصوب کرد.

با حکم رئیس دفتر رئیس جمهور؛

مجید نوعی به سمت "معاون مراسم و تشریفات دفتر رئیس جمهور" منصوب شد

رئیس دفتر رئیس جمهور با صدور حکمی، مجید نوعی را به سمت "معاون مراسم و تشریفات دفتر رئیس جمهور" منصوب کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور درگذشت سرلشکر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی را تسلیت گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت سرلشکر بسیجی دکتر حسن فیروزآبادی، اظهار داشت: این مجاهد پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت، عمر پر برکت خود را وقف مجاهدت در جبهه های حق علیه باطل، دفاع از آرمان های بلند انقلاب و نظام و اعتلای ایران اسلامی کرد.

با حکم رئیس دفتر رئیس جمهور؛

مهدی مجاهد به سمت "معاون هماهنگی، پیگیری های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رئیس جمهور" منصوب شد

رئیس دفتر رئیس جمهور با صدور حکمی، دکتر مهدی مجاهد را به سمت "معاون هماهنگی، پیگیری های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رئیس جمهور" منصوب کرد.

اسماعیلی در آیین معارفه و تکریم معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور:

دولت سیزدهم برای جبران کاستی‌ها، کار جهادی و شبانه‌روزی کمر همت بسته است/ انتصاب دکتر جمشیدی، بیانگر نگاه علمی و تخصص محور دولت سیزدهم به حوزه های مدیریتی است

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی سابق و جدید دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه در یکی از حساس‌ترین برهه‌های تاریخ انقلاب قرار داریم، گفت: آغاز فعالیت دولت سیزدهم با آغاز اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مصادف شده و کارگزاران این دولت به عنوان مجموعه‌ای که با رای ملت بزرگ ایران توفیق خدمتگزاری یافته‌اند، مصمم هستند خدمتی شایسته به مردم ایران اسلامی ارائه کنند.

با حکم رئیس دفتر رئیس جمهور؛

محمد جمشیدی به سمت معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور منصوب شد

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور با صدور حکمی، دکتر محمد جمشیدی را به سمت" معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور" منصوب کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای اطلاع‌رسانی دولت:

افزایش اخیر قیمت‌ها صرفا ناشی از عوامل روانی است/ نباید اجازه دهیم اخبار منفی و تبلیغات روانی باعث افزایش قیمت و متضرر شدن مردم شود/ در مدت کوتاه آغاز به کار دولت شاهد اقدامات جدی در برخی زمینه‌ها از جمله واکسیناسیون بوده‌ایم/ امروز برخی کالاها بدون هیچ توقفی در گمرک مستقیم از کشتی توسط کامیون‌ها بارگیری می‌شود

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای اطلاع‌رسانی دولت، با اشاره به افزایش قیمت برخی کالاها در روزهای اخیر با بیان اینکه عموم کارشناسان معتقدند که این افزایش قیمت‌ها صرفا ناشی از عوامل روانی است،گفت: مدیران بخش‌های مختلف از جمله در بخش اطلاع‌رسانی باید نسبت به صیانت از حقوق مردم احساس تکلیف کرده و اجازه ندهند انتشار اخبار منفی و تبلیغات روانی دشمنان باعث افزایش قیمت کالاها و خدمات و متضرر شدن مردم شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور درگذشت فقیه وارسته، محمدرضا حکیمی را تسلیت گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت فقیه وارسته، اندیشمند و اسلام پژوه فرهیخته مرحوم محمد رضا حکیمی، اظهار داشت: بی‌شک تلاش‌های علمی و باقیات صالحات معرفتی این استاد بزرگ، منبع ارزشمندی برای جوانان و دانش‌پژوهان این مرز و بوم بوده و همواره الهام‌بخش خواهد ماند.

رئیس دفتر رئیس جمهور انتصاب فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتصاب فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا، ابراز امیدواری کرد بیش از پیش شاهد تقویت توان دفاعی و بازدارندگی کشور درمقابل هرگونه توطئه و تهدید سلطه گران جهانی باشیم.

مناسبت ها