دفتر رییس جمهوری از استقبال کم نظیر و امید آفرین مردم استان سمنان از کاروان دولت تدبیر و امید قدردانی کرد/ سمنان، استان ایمان و آرامش و اخلاق است /استان سمنان می تواند و باید جایگاه شایسته تری در اقتصاد ملی داشته باشد

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال کم نظیر، همدلانه و امید آفرین مردم متدیّن و صمیمی استان سمنان از کاروان دولت تدبیر و امید، تصریح کرده است که این استان پهناور با برخورداری از ظرفیت بالای شبکه ارتباطی، بویژه در مسیر میزبانی از مشتاقان علی ابن موسی الرضا (ع)؛ ذخائر عظیم معدنی، همجواری با استانهای پر ظرفیت و از همه مهمتر؛ نیروی انسانی مستعد و فرهیخته و مردمی مؤمن و پرتلاش، می تواند و باید جایگاه شایسته تری در اقتصاد ملی داشته باشد.

شناسه خبر: 93127 -

چهارشنبه 1 ارديبهشت 1395 - 20:39

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

استقبال کم نظیر، همدلانه و امید آفرین مردم متدیّن و صمیمی استان سمنان از رییس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید، مسئولیت و انگیزه خادمان ملت را در ادامۀ خدمت، دو چندان کرد.

سمنان، استان ایمان و آرامش و اخلاق است. تاریخ پربار و فرهنگساز این سرزمین که در سالهای پس از انقلاب نیز با حضور آگاهانه و شجاعانه مردم صفحات زرین دیگری از مبارزه و مجاهدت را افزوده است، گواه ایمان و عمل مردم این سامان است.

 این استان پهناور با برخورداری از ظرفیت بالای شبکه ارتباطی، بویژه در مسیر میزبانی از مشتاقان علی ابن موسی الرضا (ع)؛ ذخائر عظیم معدنی، همجواری با استانهای پر ظرفیت و از همه مهمتر؛ نیروی انسانی مستعد و فرهیخته و مردمی مؤمن و پرتلاش، می تواند و باید جایگاه شایسته تری در اقتصاد ملی داشته باشد.

فراوانی و تنوع قابلیت‌های توسعه پایدار در این استان، نویدبخش آینده‌ای امیدبخش برای این منطقه است که با عنایت الله ،با اجرایی شدن تصیماتی که در این سفر اعلام شد، به ویژه در زمینه تامین و مدیریت بهینه منابع آب، پروژه های حمل و نقل، طرح های کشاورزی، نیرو و بهداشت و سلامت؛ در تحقق اهداف توسعه ای استان گشایش و تسریع ایجاد خواهد کرد.

به پاس حضور و همراهی پرشور و یکپارچه مردم شریف این استان با کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نمایندۀ محترم ولی فقیه، ائمه محترم جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، دانشگاهیان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی ، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، جوانان پرشور و پرتلاش، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر اقشار و گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان تقدیر و تشکر می کنیم.

امید است با شکر به درگاه خدا و قدرشناسی و استفاده از فرصت ها، تثبیت و تحکیم دستاوردهای موفقیت بزرگ هسته ای در لغو تحریم ها و تحقق همه جانبه ابعاد اقتصاد مقاومتی شاهد آثار و برکاتی برای مردم سربلند ایران و از جمله خطه گهر خیز استان سمنان باشیم.

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 93127

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده