استقبال باشکوه مردم گیلان از دکتر روحانی

مردم دیار جنگل و دشت و دریا، همشهریان سردار جنگل در هوای مه‌آلود رشت، استقبالی سبز، پرشور و باشکوه از رییس جمهوری داشتند.

شناسه خبر: 86110 -

چهارشنبه 26 فروردين 1394 - 12:04

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی که صبح امروز در پانزدهمین سفر خود به استان‌ها با استقبال رسمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت، استاندار و جمعی از مقامات محلی وارد فرودگاه سردار جنگل شده بود، در میان رودخانه خروشان مردم، مسیر استقبال تا ورزشگاه شهید عضدی را طی کرد.
اهالی دیار سردار جنگل که برخی از آنان با لباس‌های محلی و با شعار «رییس جمهور به شهر ما خوش بمویی» به استقبال دکتر روحانی آمده بودند، از همان محل خروج رییس جمهوری و هیات همراه از فرودگاه، خودروی وی را در برگرفته و در مسیرهای چهار راه قدس، به خیابان‌های حافظ و نامجو تا ورزشگاه شهید عضدی همراهی کردند.
این استقبال نمایش باشکوه و دیدنی از مصداق تحقق همدلی و همزبانی دولت و ملت را به تصویر کشیده بود.
خودروی حامل رییس جمهوری به دفعات به دلیل ازدحام جمعیت استقبال کننده متوقف شد و دکتر روحانی به صورت ایستاده در ماشین به ابراز احساسات مردم پاسخ می‌داد.
در طول مسیر مردم با پارچه‌نوشته‌هایی به رییس جمهوری خوش‌آمد گفته بودند که از جمله شعارهای «تدبیر دوران امید گیلان به شهر ما خوش‌آمدی» و «به سرزمین همدلان امیدوار خوش‌آمدی» به چشم می‌خورد.
دکتر روحانی تا دقایقی دیگر در ورزشگاه شهید عضدی برای مردم سخنرانی خواهد کرد.

شناسه خبر: 86110

- سفرهای کاروان تدبیر و امید

- رئیس‌جمهوری

فیلم مرتبطاخبار برگزیده