دکتر روحانی وارد رشت شد

رییس جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور صبح چهارشنبه در صدر شماری از معاونان رییس‌ جمهوری و وزرا در قالب پانزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد رشت در استان گیلان شد.

شناسه خبر: 86103 -

چهارشنبه 26 فروردين 1394 - 10:56

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در فرودگاه سردار جنگل رشت مورد استقبال آیت‌الله زین‌العابدین قربانی امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در استان گیلان، استاندار و جمعی از مقامات محلی قرار گرفت.
در مراسم رسمی استقبال از کاروان تدبیر و امید پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، رییس‌ جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.
همچنین در این مراسم، فرزند جانبازی به نمایندگی از خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران ضمن اهداء گل، به رییس‌ جمهوری خیر مقدم گفت.
قرار است تا ساعتی دیگر رییس جمهوری در اجتماع مردم استان گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت سخنرانی کند.
دیدار با روحانیون، علما، سرمایه‌گذاران، برگزیدگان و خانواده شهدا و ایثارگران از جمله برنامه‌های رییس‌ جمهوری در این سفر است.
دکتر روحانی را در این سفر دو روزه دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری، حسین فریدون مشاور ارشد رییس‌ جمهوری و معاونان رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده، حقوقی و امور مجلس و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و جمعی از وزرای کابینه، همراهی می‌کنند.

شناسه خبر: 86103

- سفرهای استانی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده