استاندار قم در آیین آغاز به کار سامانه ارتباط مردم با دولت در استان قم:

مشکلات مردم به اطلاع رییس جمهور می‌رسد

استاندار قم گفت: سامانه ارتباط مردم با دولت «111» برای رسیدگی دولت به مشکلات مردم طراحی شده و مردم از ارایه مشکلاتشان به رییس جمهور از این طریق اطمینان داشته باشند.

شناسه خبر: 85049 -

سه شنبه 5 اسفند 1393 - 12:20

حجت‌الاسلام محمدصادق صالحی‌منش روز سه‌شنبه در آستانه سفر چهاردهم کاروان تدبیر و امید به استان قم با حضور در آیین آغاز به کار سامانه ارتباط مردم با دولت «111» که در محل دایمی نمایشگاه‌های استان قم راه‌اندازی شده بود، اظهار داشت: هدف از سفر ریاست جمهوری به استان‌ها خدمت به ملت شریف ایران است و رییس جمهور در سفر به قم خبرهای خوشی برای مردم خواهد داشت.
استاندار قم با بیان اینکه در آستانه سفر رییس جمهور و هیأت دولت به قم، سامانه ارتباط تلفنی «111» برای سهولت ارتباط مردم با ریاست جمهوری طراحی و راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: همه مردم استان قم می‌توانند از طریق این سامانه مشکلات و پیام‌های خود را بدون دغدغه و با سهولت به اطلاع دولت برسانند.
استاندار قم ادامه داد: شماره «111» که برای ارتباط مردم و دولت طراحی شده، پلی میان مردم و رییس جمهور است و دولت تدبیر و امید در مدت زمان دو روز که مهمان مردم قم هستند برای برطرف کردن مشکلات مردم تصمیم گرفته و گام‌های موثری برخواهند داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از مسئولان ادارات خواست با حضور فعال در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری به مشکلات مردمی رسیدگی کرده و به احترام سفر هیأت دولت به قم بروکراسی دست و پاگیری را که در ادارات وجود دارد، کنار گذاشته و به مشکلات مردم پاسخگو باشند.
حجت‌الاسلام صالحی‌منش خاطرنشان کرد: به مردم اطمینان خاطر می‌دهیم که مشکلاتی را که مطرح می‌کنند به رییس جمهور منتقل می‌کنیم تا به این مشکلات رسیدگی شود.

شناسه خبر: 85049

- سفرهای استانی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده