بازدید مولاوردی از بازارچه خیریه انجمن بانوان دیپلمات‌های وزارت امور خارجه

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده از غرفه های بازارچه خیریه انجمن بانوان دیپلمات‌های وزارت امور خارجه که به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر مطالعات وزارت امورخارجه برگزار شده است، بازدید کرد.

شناسه خبر: 84207 -

پنجشنبه 9 بهمن 1393 - 16:33

شهیندخت مولاوردی در جریان این بازدید با همسران وزرا و سفرای کشورمان و همچنین همسران سفرای کشورهای دیگر در تهران که صنایع دستی، هنری و محصولات غذایی خود را در این نمایشگاه عرضه کرده اند، گفت و گو کرد.
مولاوردی روز پنج شنبه در این مراسم با تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: نقش زنان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به اذعان همگان نقشی بی بدیل و ممتاز است که این قشر از جامعه در همه عرصه ها با حضور در صحنه، توانمندی و ظرفیت بسیار بالای خود را نشان دادند و این مناسبتها فرصت بسیار مناسبی است تا با ارزیابی وضعیت موجود و میزان فاصله خود با آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی ، برنامه ریزی درستی را برای بهره گیری از ظرفیت بانوان انجام دهیم.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده دیپلماسی زنان برای گسترش و تعمیق مناسبات و همکاری های مشترک میان کشورها به ویژه در حوزه زنان و خانواده را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهارداشت: مطمئنا همسران سفرا و نمایندگان کشورها نقش بسیار مهمی را در شناخت وضعیت کشورها دارند به طوریکه می توان آنها را هم سفرای کشورها دانست.


شناسه خبر: 84207

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده