با حضور در ستاد انتخابات کشور؛

دکتر روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ بازدید رییس جمهور از ستاد انتخابات کشور

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات کشور، به عنوان نامزد  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

شناسه خبر: 98699 -

جمعه 25 فروردين 1396 - 16:17

رییس جمهور همچنین در بازدید از بخش های مختلف ستاد انتخابات کشور، با توضیح مسئولان ستاد انتخابات کشور در جریان روند اقدامات انجام شده تا این مرحله و برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری انتخابات ٢٩ اردیبهشت ماه قرار گرفت و از تلاش ها و خدمات دست‌اندرکاران انتخابات تقدیر کرد.

دکتر روحانی پس از ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در سخنانی در جمع خبرنگاران، گفت: خدا را سپاسگزارم که توفیق داد بار دیگر خودم را در معرض اعتماد ملت ایران قرار دهم و اعلام آمادگی کنم که بار سنگین اجرایی کشور را در صورت قبول ملت ایران بر عهده بگیرم.
رییس‌ جمهور افزود: در سال 92 به مردم عزیز اعلام کردم که نجات اقتصاد ایران، احیای اخلاق و تعامل سازنده با جهان مهم است و امروز بسیار خوشحالم که در هر سه زمینه با حمایت و کمک مردم ، گامهای قابل توجهی برداشته شده است.
دکتر روحانی اظهار داشت: امروز در زمینه نجات اقتصادی، ما از رکود تورمی فاصله گرفته ایم و از رشد منهای 7، در سال گذشته به رشد بالای 7 رسیدیم و از تورم 40 درصد به تورم 7 درصد در اسفند سال گذشته دست یافته‌ایم.

خبر تکمیل می شود...

شناسه خبر: 98699

- دولت یادهم و دوازدهم

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

اخبار برگزیده