به منظور افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی و زیربنایی؛

رییس جمهور وارد استان خراسان جنوبی شد/ همه باید در راستای تحقق شعار امسال تلاش کنیم

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور روز چهارشنبه  و در دومین روز از سال ٩٦ ، به منظور افتتاح و بهره برداری از چندین طرح و پروژه عمرانی و تولیدی، وارد استان خراسان جنوبی شد.

شناسه خبر: 98317 -

چهارشنبه 2 فروردين 1396 - 10:41

رییس جمهور در بدو ورود به فرودگاه بین المللی بیرجند از سوی استاندار و امام جمعه بیرجند و جمعی از مقامات و مسئولان ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

دکتر روحانی  در فرودگاه بیرجند و در جمع خبرنگاران، با تبریک سال جدید به ملت ایران و مردم خراسان جنوبی، گفت: امسال ان شاء الله سال نعمت و رحمت برای همگان خواهد بود.

رییس جمهور با  تاکید بر اینکه همه سالها باید سال پیشرفت ملت ایران باشد، به نام گذاری سال ٩٦ از سوی رهبر معظم انقلاب ، تحت عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید – اشتغال" اشاره کرد و افزود: همه باید در راستای تحقق شعار امسال تلاش کنیم.

دکتر روحانی با بیان اینکه در سفر به استان خراسان جنوبی که یکی از استان های مهم مرزی کشور است، همه قول ها و وعده هایی که به مردم داده شده و نیز طرح هایی که باید افتتاح شده و یا تکمیل شود، مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار داشت: امیدوارم این سفر مایه خیر و برکت برای مردم عزیز استان خراسان جنوبی باشد.

افتتاح و بازدید از کارخانه سیمان باقران درمیان و بهره برداری از چندین طرح و پروژه عمرانی و زیربنایی از طریق ویدئو کنفرانس از جمله برنامه های دکتر روحانی در سفر به استان خراسان جنوبی خواهد بود.

شناسه خبر: 98317

- دولت یادهم و دوازدهم

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده