به منظور بررسی روند آواربرداری و امداد رسانی؛

رییس جمهوری در محل حادثه ساختمان پلاسکو حضور یافت

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری صبح شنبه با حضور در محل حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکوی تهران، از نزدیک در جریان روند اقدامات انجام شده برای آواربرداری و نجات حادثه دیدگان قرار گرفت.

شناسه خبر: 97325 -

شنبه 2 بهمن 1395 - 08:00

در این بازدید فرماندهان عملیات اطفاء حریق، اورژانس و امداد رسانی، مدیریت بحران و آواربرداری و انتظامی گزارشی  را از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در این حادثه به رییس جمهوری ارائه کردند.

رییس جمهوری در این بازدید که رییس دفتر رییس جمهوری ، وزیران کشور ، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی و  تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هاشمی استاندار و قالیباف شهردار تهران و سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز حضور داشتند، با تجلیل از تلاش، ایثار، فداکاری و جانفشانی نیروهای خدوم آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر و سایر نیروهای نظامی و انتظامی در مدیریت این سانحه، دستورات لازم را برای تسریع در رسیدگی ها و انجام اقدامات مورد نیاز صادر کرد.

دکتر روحانی همچنین با نیروهای آتش نشانی و امداد مستقر در محل حادثه گفتگو و خدمات ایثارگرانه آنان به مردم را در نزد خداوند مأجور دانست و از آنان تقدیر کرد.

شناسه خبر: 97325

- دولت یادهم و دوازدهم

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده