رییس جمهوری در دیدار امیر جانباز عباس طائفه:

شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخارآفرینان و معلمان جامعه هستند/ قدردانی و تجلیل از رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان دوران دفاع مقدس

رییس‌ جمهوری شهدا، جانبازان و ایثارگران را افتخارآفرینان و معلمان جامعه و راهشان را راهنمایی برای همگان توصیف و تأکید کرد: برای کشور مایه مباهات و افتخار است که جانبازان، با ایمان، ایثار و داوطلبانه این مسیر را انتخاب کردند.

شناسه خبر: 93511 -

يکشنبه 26 ارديبهشت 1395 - 21:29

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه یکشنبه با حضور سرزده در منزل امیرجانباز عباس طائفه ، از رشادت‌ها و ایثارگری‌های این جانباز گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس تجلیل و قدردانی کرد.

رییس‌ جمهوری در این دیدار که یکشنبه شب و در فضایی صمیمی و معنوی انجام شد، خطاب به  این جانباز دوران دفاع مقدس  گفت: خانواده و بویژه همسر شما با روحیه والای دینی به استقبال دوران جانبازی شما رفته و قطعاً در این اجر  در دنیا و آخرت سهیم و شریک خواهند بود.

این جانباز 70 درصد نیز در این دیدار، اظهارداشت: شما همسنگر دیروز و امیدآفرین امروز  ما هستید و از تلاش‌ها و خدمات دولت تدبیر و امید سپاسگزاریم.

همچنین این جانباز گرانقدر، نسخه ای از کتاب حصن حصین را که شامل بیانات مقام معظم رهبری درباره ارتش جمهوری اسلامی است و با تلاش‌های شبانه‌روزی خود جمع آوری کرده است،  به دکتر روحانی تقدیم نمود.

امیر جانباز طائفه در سال 1360 در منطقه عملیاتی بستان بر اثر اصابت ترکش از ناحیه دو چشم به درجه جانبازی نایل گردید.

شناسه خبر: 93511

- دولت یادهم و دوازدهم

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده