شریعتمداری در جلسه جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان سمنان:

استان های کشور متصدی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی خواهند شد/ تشریح برنامه های دولت تدبیر و امید برای پیشرفت و آبادانی استان سمنان

معاون اجرایی رییس جمهوری با اشاره به وظایف و جنبه های ملی و منطقه ای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: طبق بررسی ها یک یا دو استان به عنوان پایلوت با سپردن اختیارات ویژه، متصدی اجرای این سیاست ها خواهند شد.

شناسه خبر: 92874 -

سه شنبه 24 فروردين 1395 - 17:10

محمد شریعتمداری روز سه شنبه در جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان سمنان افزود: در صورت موفقیت تعداد این استان ها در شش ماهه دوم سال افزایش خواهد یافت.
معاون اجرایی رییس جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: سال ٩٥ که با تدبیر رهبر انقلاب اقتصاد محور شده است، فرصتی بزرگ برای توسعه همه جانبه کشور در اختیار قرار داده است.
شریعتمداری اقدام عملی از سطح ملی به منطقه ای را از مهم ترین اهداف و تدابیر دولت خدمتگزار دانست که سفر رییس جمهوری به استان سمنان نقطه عطف و فرصتی بی بدیل برای تحقق این هدف خواهد بود.
وی به تامین شرایط و فعال سازی همه امکانات مالی ، سرمایه ای و انسانی برای توسعه کارآفرینی در سیاست های اقتصاد مقاومتی اشاره و تاکید کرد: باید این امر را در استان سمنان محقق کنیم.
معاون اجرایی رییس جمهوری با اشاره به توافق هسته ای ایران و قدرت های جهانی که با تلاش های فرهیختگان کشور در حوزه سیاست خارجی به ثمر رسید، گفت: سال گذشته یکی از سخت ترین سال ها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود که ثمرات رویداد بزرگ، ارزشمند و تاثیر گذار برجام برای مردم ایران و منطقه در سال آینده بیشتر آشکار خواهد شد.
شریعتمداری همچنین در این جلسه پالایش فعالیت های سازمان های دولتی و دستگاه های اجرایی، تخصیص بودجه برای اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی و حل مشکلات بخش های آب، محیط زیست، اشتغال و مسکن را از مهم ترین برنامه های دولت تدبیر و امید برای استان سمنان برشمرد.

شناسه خبر: 92874

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری