دکتر روحانی در حاشیه رونمایی از دستاوردهای جدید خودروسازی کشور:

به آینده صنعت خودروسازی کشور بسیار امیدوارم/ معیار در تولید خودرو باید رضایت مردم باشد/باید به دنبال تولید خودرو در مقیاس جهانی باشیم

رییس‌ جمهوری صنعت خودروسازی را یکی از مسیرهای تقویت روند توسعه و اشتغال کشور دانست و اظهار داشت: معیار ما در تولید خودرو رضایت مردم است و باید با ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت خودروها، رضایت مردم مورد توجه جدی خودروسازان قرار بگیرد.

شناسه خبر: 92258 -

سه شنبه 11 اسفند 1394 - 12:24

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در حاشیه رونمایی دستاوردهای جدید صنعت خودروسازی کشور با اشاره به ویژگی های دستاوردهای رونمایی شده، اظهار داشت: در تولید خودرو اگر به کیفیت ،رقابتی‌بودن آن از جمله مصرف پایین و مسایل زیست محیطی توجه شود، ورود ما را به بازارهای جهانی تضمین خواهد کرد.

رییس‌ جمهوری خاطر نشان کرد: خودروسازی کشور یکی از مهم‌ترین راه‌های مشارکت با شرکت‌های بنام و مطرح خارجی برای تولید و صادرات خودرو بوده و این موضوعی است که مورد توجه مسئولین می باشد.

دکتر روحانی با بیان اینکه به آینده صنعت کشور بسیار امیدوار هستم، تصریح کرد: باید به دنبال تولید خودرو در مقیاس جهانی باشیم و با توجه به اینکه صنعت خودرو از صنایع پیش‌رو محسوب می‌شود و بسیاری از صنایع وابسته به آن است، لذا می‌تواند در افزایش اشتغال و توسعه کشور نقش بسزایی داشته باشد.

رییس‌ جمهوری تأکید کرد: باید در تولید خودرو رضایت مردم مورد توجه جدی باشد و بی‌تردید مردم بزرگ ایران هر جایی که با کار خوبی مواجه شوند از آن استقبال و حمایت می‌کنند.

شناسه خبر: 92258

- رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

فیلم مرتبطاخبار برگزیده