رییس‌ جمهوری در دیدار محمدرضا سوری جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس:

ثبات، امنیت و عظمت امروز کشور مرهون فداکاری و جانفشانی‌های همه ایثارگران و خانواده آنان است/ اهدای لوح تقدیر به جانباز دوران دفاع مقدس

رییس‌ جمهوری سه‌شنبه شب با حضور سرزده در منزل محمدرضا سوری جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی با این جانباز سرافراز و خانواده‌اش دیدار و از آنان دلجویی کرد.

شناسه خبر: 92036 -

سه شنبه 27 بهمن 1394 - 21:06

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار با تجلیل از ایثار و فداکاری‌های ارزشمند همه ایثارگران و خانواده آنان، اظهار داشت: ملت ایران قدردان خانواده بزرگ شهیدان و جانبازان و همه ایثارگران هستند و به خوبی به عظمت کار آنان آگاهی دارند.

دکتر روحانی امنیت و ثبات کشور را در سایه فداکاری و ایثارگری دانست و تصریح کرد: ثبات، امنیت،  آزادگی و عظمت امروز کشور مرهون فداکاری و جانفشانی‌های همه ایثارگران و خانواده آنان است.

رییس‌ جمهوری با اشاره به فداکاری جوانان کشورمان در دوران دفاع مقدس، خاطر نشان کرد: ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود توانست در مقابل هجوم دشمن پیروز شود و این افتخار بزرگی است که در سایه فداکاری جوانان به دست آمد.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: ملتی که بر آرمان‌های خود پافشاری و در راه  استقلال، شرف و عزت کشور خود مقاومت کند، همیشه پیروز است.

در این دیدار والدین این جانباز سرافراز دفاع مقدس با اظهار خوشحالی از دیدار رییس‌ جمهور و در حالی که متأثر شده بودند، از حضور دکتر روحانی در منزل خود تشکر و قدردانی کردند.

همچنین محمدرضا سروری جانباز 70 درصد نیز در سخنانی خاطراتی از دوران دفاع مقدس بیان کرد.

محمدرضا سروری سال 64 و در سن 20 سالگی در جزیره مجنون به درجه جانبازی نایل آمده است.

در این دیدار که حسین فریدون دستیار ویژه رییس‌ جمهوری و حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران حضور داشتند، رییس جمهوری لوح تقدیری به این جانباز 70 درصد، اهداء کرد.

شناسه خبر: 92036

- رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده