رییس جمهوری پس از جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران:

مردم پرشورتر و بانشاط تر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند/ حضور یکپارچه مردم نشانه انسجام و استحکام بیشتر امنیت ملی است

رییس جمهوری همه مردم ایران اسلامی را به شرکت پرشورتر و بانشاط تر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن؛سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فرا خواند و تاکیدکرد: مردم شجاع، غیور و وفادار ایران همانطور که همواره در کنار انقلاب، منافع و مصالح ملی کشورشان بوده‌اند، امسال نیز با حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن وفاداری‌ خود را به نظام و انقلاب اسلامی ، به جهانیان نشان خواهند داد.

شناسه خبر: 91901 -

چهارشنبه 21 بهمن 1394 - 13:06

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی که روز چهارشنبه و پس از جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران صحبت می کرد، با تبریک فرا رسیدن سی و هفتمین سالروز انقلاب شکوهمند اسلامی اظهارداشت: همواره یکی از مظاهر وفاداری ملت به نظام و انقلاب اسلامی،حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن است و امسال نیز بی‌تردید، این مراسم با شکوه و نشاط بیشتر برگزار خواهد شد.

رییس‌جمهوری با اشاره به شرایط ویژه منطقه، تصریح کرد:‌ حضور یکپارچه مردم به معنای انسجام و وحدت ملی است و می‌تواند هرگونه خطرات احتمالی را از کشور دور کند و امنیت ایران اسلامی را مستحکم تر سازد.

دکتر روحانی ،حضور باشکوه مردم در مراسم 22 بهمن را پیش‌درآمدی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در هفتم اسفند ماه دانست و گفت: حضور حداکثری مردم در مراسم 22 بهمن و انتخابات مهم پیش رو در کنار موفقیت ملت در رفع تحریم ها و ارائه چهره واقعی ایران اسلامی ، بیش از پیش عظمت جمهوری اسلامی ایران و واقعیت های آن را پیش روی جهانیان قرار خواهد داد.

رییس‌جمهوری گفت: حضور پرشورتر و با نشاط تر مردم در مراسم 22 بهمن و انتخابات، در کنار موفقیت های ملی به معنای بیعت مجدد با راه امام (ره) و انقلاب است.

شناسه خبر: 91901

- رئیس‌جمهوری

- جلسات

فیلم مرتبطاخبار برگزیده