در آستانه سفر کاروان تدبیر و امید؛

مهمترین موضوعات و مسایل مرتبط با استان همدان با حضور رییس جمهوری بررسی شد

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان همدان عصر سه شنبه با هدف بررسی نهایی طرح ها و برنامه های دولت یازدهم برای پیشرفت و آبادانی این استان بویژه در بخش های راه آهن، گردشگری، صنعت، نیرو و کشاورزی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد.

شناسه خبر: 88755 -

سه شنبه 27 مرداد 1394 - 19:58

در این جلسه که در آستانه سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان همدان برگزار شد، بر ضرورت اجرای سریع برنامه های دولت برای پیشرفت استان همدان تاکید شد.
رییس دفتر رییس ‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، معاون اجرایی رییس جمهوری، معاونان رییس جمهوری و روسای سازمان های "مدیریت و برنامه ریزی کشور" ،"حفاظت محیط زیست" و "میراث فرهنگی و وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی و رییس کل بانک مرکزی، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و استاندار همدان از جمله شرکت کنندگان در این جلسه بودند.
محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان در این جلسه فهرستی از ظرفیت‌ها، استعدادها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان را ارائه کرد و برنامه ها و پیشنهادات برای شتاب بخشیدن به توسعه استان نیز تشریح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شناسه خبر: 88755

- دولت یادهم و دوازدهم

- سفرهای استانی

- جلسات

- همدان

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده