در دومین مرحله سفر رییس جمهور به استان تهران انجام شد؛

استقبال گرم مردم شهیدپرور جنوب غرب تهران از رییس جمهوری

مردم همیشه در صحنه اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم در جنوب غرب تهران، در دومین مرحله سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان تهران، استقبال گرم و با شکوهی از رییس جمهوری و هیأت همراه کردند.

شناسه خبر: 88634 -

پنجشنبه 15 مرداد 1394 - 09:53

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی صبح پنج شنبه در ادامه سفرهای خود به استان‌های کشور، وارد جنوب غرب تهران شد و در بدو ورود به ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر مورد استقبال ائمه جمعه و مقام‌های ارشد محلی شهرستان‌های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم قرار گرفت.
سرزمین کهن شور و شعور، صفا و صمیمیت از زن و مرد، پیر و جوان، کارگر و کارمند، بازاری و کشاورز، ترک، کرد، لر، فارس، گیلک و بختیاری و بسیاری از اقوام دیگر ایران زمین، یکدل و یکصدا در کنار هم آمده بودند تا از رییس جمهوری خود استقبالی شایسته انجام دهند و به جهانیان به نمایندگی ملت ایران یاد آور شوند با وحدت ، ایستادگی و مقاومت می توان بر مشکلات فائق شد.
اهالی جنوب غرب تهران با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و سر دادن شعارهایی چون "محبوب هر ایرانی – دکتر حسن روحانی" ، "دسته گل محمدی به شهر ما خوش آمدی"، "رییس جمهوری تشکر تشکر" و "صلی علی محمد یاور رهبر آمد"، حمایت خود را از دولت اعلام کردند .
در مسیر استقبال از کاروان تدبیر و امید تا ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر، حضور استقبال کنندگان به گونه ای بود که خودروی حامل رییس جمهوری به کندی مسیر خود را ادامه می داد .
دکتر روحانی قرار است تا دقایقی دیگر در جمع مردم جنوب غرب استان تهران در ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر در مورد مسایل داخلی و خارجی و همچنین برنامه‌هایی که برای ارتقاء سطح منطقه جنوب غرب استان تهران طراحی شده، سخنرانی کند.
رییس جمهوری را در این سفر یک روزه، دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری و حسین فریدون مشاور ارشد رییس جمهوری و جمعی از وزرا همراهی می کنند.

شناسه خبر: 88634

- سفرهای استانی

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبطاخبار برگزیده