با حضور استاندار تهران انجام شد؛

افتتاح سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در استان تهران

سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در استان تهران روز دوشنبه و در آستانه سفر حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به شهرستان های غرب این استان، فعالیت خود را آغاز کرد.

شناسه خبر: 87307 -

دوشنبه 4 خرداد 1394 - 15:13

سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری جایگزین طرح مطالبات و درخواست های مردمی از طریق ارائه نامه بوده و گامی در جهت تحقق دولت الکترونیک و ایجاد رابطه مفید، موثر و سازنده با مردم است.
استاندار تهران راه اندازی این سامانه ارتباط مردمی با دولت را ارزشمندترین کار دولت یازدهم برشمرد و اظهارداشت: راه اندازی این سامانه بهترین راه برای ارتباط توام با کرامت مردم با دولت است.
سیدحسین هاشمی در مراسم افتتاح این سامانه گفت: یکهزار نفر در سه نوبت کاری، ارتباطات مردمی غرب استان تهران را پاسخ می دهند و مردم سه شهر شهریار، ملارد و شهر قدس در غرب تهران می توانند از طریق شماره تماس 111 درخواست ها، مسائل و مشکلات خود را به این سامانه اعلام کنند.
وی اظهارداشت: پس از تماس با این سامانه مشخصات کامل به همراه نشانی تماس گیرنده ثبت و نتیجه رسیدگی پس از بررسی به وی اعلام می شود و تماس گیرنده با کد رهگیری که دریافت می کند، می تواند مراحل رسیدگی به درخواست خود را پیگیری کند.
استاندار تهران گفت: سفر رییس جمهوری به استان تهران در پنج مرحله انجام می شود و این سامانه در هر مرحله از سفر پاسخگوی مردم خواهد بود.
رییس جمهوری روز سه شنبه به شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس در غرب تهران سفر می کند.

شناسه خبر: 87307

- سفرهای استانی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده