رونمایی از کتاب و تندیس شهیده محبوبه دانش با حضور معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده

با حضور معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده از کتاب و تندیس شهیده محبوبه دانش از شهدای حادثه هفدهم شهریور رونمایی شد.

شناسه خبر: 86071 -

دوشنبه 24 فروردين 1394 - 20:10

شهیندخت مولاوردی در مراسم یادواره بزرگداشت دانش آموز شهیده محبوبه دانش که با حضور وزیر آموزش و پرورش در دبیرستان رفاه برگزار شد، با اعلام آمادگی انجام اقدامات معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با محوریت فاطمه شناسی در سال 94، تصریح کرد: نگاه حضرت امام(ره) به جایگاه و نقش زنان به دور از هرگونه افراط و تفریط، تحجر و ابتذال بود به طوریکه با پیروزی جمهوری اسلامی زمینه برای تبیین رابطه و نسبت دین در عرصه های مختلف از جمله در حوزه زنان و خانواده فراهم شد.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس اظهارداشت: طبق آمار 7 هزار شهیده زن و به همین نسبت جانبازان خانم هستند که تجلیل از ایثارگری های آنها و مادران و همسران شهیدان وظیفه ای مهم است.
مولاوردی نقش زنان را در موضوع برقراری صلح در جهان مهم ارزیابی کرد و گفت: موافقتنامه های صلحی که با حضور زنان منعقد می شود به دلیل نگاه مادرانه و زنانه پایدارتر و ماندگارتر است.

شناسه خبر: 86071

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده