مولاوردی در جشن میلاد نور استان البرز:

زنان می توانند نقش بی بدیلی در اجرای سیاست های کلی نظام داشته باشند

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: نجات اقتصاد، احیاء اخلاق و تعامل با جهان، شعار دولت اعتدال بود که دستیابی به این شعار جز در سایه همدلی و همزبانی دولت و ملت میسر نخواهد بود به طوریکه می توان گفت تشخیص درست مقام معظم رهبری بهترین عیدی به دولت و ملت ایران بود.

شناسه خبر: 85989 -

پنجشنبه 20 فروردين 1394 - 22:49

شهیندخت مولاوردی در جشن میلاد نور که به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و ولادت حضرت امام(ره) در استان البرز برگزار شد، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و آغاز هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر اظهارداشت: حضرت فاطمه زهرا(س) الگویی برای بشریت اعم از زن و مرد است. از جمله ویژگی های ایشان می توان به حکمت، قدرت تحلیل مسایل سیاسی و اجتماعی و آینده نگری در برخورد با مسایل زمان خود اشاره کرد و امیدواریم بتوانیم ابعاد مختلف وجودی حضرت فاطمه(س) را به نسل جوان بشناسانیم.
وی با تبریک ولادت حضرت امام(ره) بیان کرد: زنان تحت رهبری داهیانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران توانستند نقش ممتاز و موثر خود را در عصر انقلاب اسلامی و برهه های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی ایفا کنند به طوریکه حضرت امام(ره) احیاگر هویت زن مسلمان بودند.
مولاوردی با اشاره به اهمیت تدوین برنامه ششم توسعه در سال 94 اظهارداشت: موضوع اصلی برنامه ششم توسعه، رشد تولید رقابتی مبتنی بر دانش و بهره وری در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
وی افزود: در این شرایط حساس و سرنوشت ساز بهره مندی از همه توان کشور در جهت حرکت به سمت اهداف بزرگ برای برون رفت از این موانع ضروری است که زنان می توانند نقش بی بدیلی در اجرای سیاست های کلی نظام از جمله اقتصاد مقاومتی، سلامت، امنیت غذایی، سبک زندگی ایرانی-اسلامی و اصلاح الگوی مصرف داشته باشند.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین توانمندسازی و توان افزایی زنان و دستیابی عادلانه زنان به منابع و فرصت ها را از جمله ماموریت های مهم دولت در حوزه زنان و خانواده دانست.

شناسه خبر: 85989

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده