با حضور معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده انجام شد؛

افتتاح چند پروژه عمرانی ویژه بانوان در شهرستان ملارد

با حضور معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده چند پروژه عمرانی ویژه بانوان در شهرستان ملارد افتتاح و به بهره برداری رسید.

شناسه خبر: 80244 -

يکشنبه 9 شهريور 1393 - 09:26

خانم شهیندخت مولاوردی عصر شنبه در جریان سفر به شهرستان ملارد، بزرگترین پارک بانوان غرب استان تهران را در زمینی به وسعت 20 هزار متر مربع افتتاح کرد.
عملیات عمرانی این پارک در 3 ماه به پایان رسیده و برای بهره برداری از آن 27 میلیارد ریال هزینه شده است.
در این پارک زمین والیبال، والیبال ساحلی، تنیس ، پیست اسکیت ، جاده سلامت، پیست دوچرخه سواری، انواع تجهیزات بدنسازی، استخر و فضای سبز مناسب طراحی شده است .
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده همچنین مجتمع وصال را که مرکز نگهداری زنان بیمار اعصاب و روان است در صفادشت در حومه شهرستان ملارد افتتاح کرد.
مرکز توانبخشی وصال با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال احداث شده است.
مولاوردی در حاشیه این مراسم گفت: ما همه خدمتگزار کوچک نظام هستیم و تلاش می کنیم در اهداف و سیاست های برنامه 5 ساله توسعه و همچنین چشم انداز بیست ساله، جایگاه زن و بنیان خانواده را در همه زمینه ها تقویت کنیم.
مولاوردی در ادامه افزود: تلاش می کنیم که زنان و دختران ما در کنار همسران، برادران، فرزندان و در واقع همنوعان خود بتوانند از کرامت ذاتی و انسانی و از شرایط مساعدی برخوردار شوند.
وی اظهار امیدواری کرد: مجموعه دولت بتواند به وعده ها و شعارهایی که درخصوص بحث آسایش در اصول و آرامش در سیاست و فرهنگ داده، جامه عمل بپوشاند.

شناسه خبر: 80244

- سفرهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده