دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در پیامی درگذشت حاج سید احمد اخوان دستمالچی، چهره خدوم عرصه اقتصاد و فرهنگ را تسلیت گفت.|>"> دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در پیامی درگذشت حاج سید احمد اخوان دستمالچی، چهره خدوم عرصه اقتصاد و فرهنگ را تسلیت گفت.|>" /> دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در پیامی درگذشت حاج سید احمد اخوان دستمالچی، چهره خدوم عرصه اقتصاد و فرهنگ را تسلیت گفت.|>" />

پیام تسلیت رییس دفتر رییس جمهوری به مناسبت درگذشت حاج سید احمد اخوان دستمالچی

دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در پیامی درگذشت حاج سید احمد اخوان دستمالچی، چهره خدوم عرصه اقتصاد و فرهنگ را تسلیت گفت.

شناسه خبر: 79250 -

دوشنبه 23 تير 1393 - 14:26

متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت چهره خدوم عرصه اقتصاد و فرهنگ ، مرحوم حاج سید احمد اخوان دستمالچی را به خانواده ارجمند و همه یاران ایشان تسلیت می گویم. زندگی این شخصیت تلاشگر و فروتن که عمر پربرکت خود را در خدمت به صنعت و تجارت استان یزد و از سوی دیگر در حمایت از کتابخانه ها، مراکز پژوهشی ، موسسات دینی و فرهنگی گذراند، می تواند برای آنان که دغدغه اقتصاد و فرهنگ را توامان دارند الگویی شایسته باشد. از خداوند بزرگ برای آن مرحوم، علو درجات و برای بازماندگان و دوستان ایشان، توفیق ادامه خدمات ایشان را مسالت دارم.
دکتر محمد نهاوندیان

شناسه خبر: 79250

- پيامها و نامه ها

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده