رییس‌ جمهوری از غرفه‌های پنجمین دوره بازار فیلم اسلامی بازدید کرد

دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری که صبح یکشنبه به منظور شرکت در مراسم افتتاحیه هفتمین اجلاس مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حضور یافته، از غرفه‌های پنجمین دوره بازار فیلم اسلامی در حاشیه این اجلاس بازدید کرد.

شناسه خبر: 77920 -

يکشنبه 4 خرداد 1393 - 09:32

در پنجمین دوره بازار فیلم اسلامی 113 مؤسسه تولیدی و شبکه تلویزیونی از 20 کشور از جمله ایران، عراق، کویت، لبنان، مصر، بحرین، هلند، انگلیس، امارات عربی متحده، اردن، تاجیکستان، فلسطین، عربستان، پاکستان، سوریه، هند، ایتالیا، یمن و افغانستان، آخرین آثار خود را عرضه کرده‌اند.
همچنین 6 شبکه تلویزیونی و 27 موسسه تولید برنامه از ایران، 53 شبکه تلویزیونی از کشورهای نامبرده و 27 شرکت فیلمسازی از کشورهای اسلامی در پنجمین بازار فیلم اسلامی با بیش از 720 اثر تلویزیونی، حضور خواهند یافت.
این بازار فیلم به عنوان بازار بین‌المللی آثاری را در قالب‌های مستند، فیلم‌سازی، کودک، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و تاریخی، ارائه می‌کند.
قرار است تا دقایقی دیگر هفتمین اجلاس مجمع اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی با حضور رییس‌ جمهوری آغاز بکار کند.
رییس‌ جمهوری در جریان این بازدید در گفت‌وگو با مسئولین غرفه‌های شبکه‌های مختلف تلویزیونی کشورهای اسلامی در جریان روند آخرین برنامه‌ها و تولیدات این شبکه‌ها قرار گرفت.

شناسه خبر: 77920

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبطاخبار برگزیده