به منظور دیدار و رسیدگی به وضعیت زلزله‌زدگان برازجان:

رییس جمهور وارد بوشهر شد

رییس‌جمهور صبح امروز (شنبه) برای دیدار با زلزله‌زدگان شهرستان برازجان، بازدید از مناطق زلزله‌زده و روند امدادرسانی به آسیب‌دیدگان و همچنین بازدید از پروژه‌های گازی در منطقه عسلویه وارد استان بوشهر شد.

شناسه خبر: 73044 -

شنبه 9 آذر 1392 - 09:20

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به این استان در فرودگاه بوشهر پس از بازدید از یگان تشریفات از سوی فریدون حسن وند استاندار، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مسوولان و مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.
دکتر روحانی در فرودگاه بوشهر در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه دیدار و خدمت مردم بزرگ و عزیز ایران در هر کجای کشور برای رییس جمهور یک افتخار است، گفت: تقدیر بر این بود که امروز اولین سفر ما به استان بوشهر انجام شود و مردم خوب و دلیر این استان را زیارت کنیم.
رئیس جمهور افزود: دلیل عمده این سفر دیدار با مردم زلزله‌زده منطقه دشتستان و همدلی و همدردی با آنان است؛ البته در این سفر بازدیدی از عسلویه و فازهای گازی که در این منطقه در دست اجرا است نیزخواهیم داشت.
آیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی، مهندس زنگنه وزیر نفت و دکتر نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور، دکتر روحانی را در این سفر همراهی می کنند.
همچنین جلسه امروز شورای اداری استان بوشهر نیز به منظور بررسی وضعیت زلزله‌زدگان و نحوه رسیدگی سریع‌تر به آسیب‌دیدگان به ریاست رییس جمهور تشکیل می‌شود.

شناسه خبر: 73044

- سفرهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده