حجت الاسلام و المسلمین اختری در دیدار اعضای حزب الله عراق:

شجاعت و رشادت های شهدای عراق را احیا و معرفی و جنایات رژیم بعث را افشا کنید/جوانان حشد الشعبی در بازسازی عراق کمک کنند

رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری گفت: با انجام اقدامات مختلف از جمله تولید فیلم و چاپ کتاب شجاعت و رشادت های شهدای عراق را احیا و معرفی و جنایات رژیم بعث را افشا کنید.

شناسه خبر: 118802 -

چهارشنبه 3 دی 1399 - 16:34

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن اختری روز چهارشنبه در دیدار اعضای حزب الله عراق اظهارداشت: انتشار خاطرات و وصیت نامه شهدای عراق موجب تسلی خاطر خانواده شهدا است و از سوی دیگر موجب آشنایی مردم و جهانیان با فرهنگ مقاومت و شهادت می شود.
وی افزود: تلاش کنید شجاعت و رشادت های شهدای عراق را با فیلم، برپایی نمایشگاه و دایر کردن موزه برای زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت احیا و معرفی کنید، همچنین باید جنایات و اقدامات رژیم بعث را از طریق چاپ کتاب و تولید فیلم و مستندات تلویزیونی افشا کنید.
مدیرعامل بنیاد بین المللی عاشورا با ارائه توصیه ای به اعضای دفتر حزب الله عراق تصریح کرد: باید ارتباط خود را با عشایر عراق تقویت کنید زیرا عشایر عراق از دیرباز در مقابل استعمار انگلیس و نیروهای خارجی جنگیدند و با غیرت، شجاعت و نفوذ خود در عراق می توانند بازوی شما باشند.
وی افزود: جوانان حشد الشعبی هم می توانند در سازندگی و بازسازی مناطق محروم عراق کمک کنند و در زمینه های بازسازی، راه سازی و آبرسانی در عراق نقش خوبی را ایفا کنند.
حجت الاسلام و المسلمین اختری با تاکید بر اهمیت آموزش های عمومی حزب الله عراق به جوانان و نوجوانان عراقی گفت: فرهنگ غرب این جوانان را مورد تهاجم قرار داده است و تلاش می کند با اشاعه فساد و فحشا آن ها را بی دین کند که حزب الله عراق می تواند با ارائه آموزش های عمومی دینی در این زمینه مقابله کند.
دکتر احمد الازوقی، مدیر روابط عمومی حزب اله عراق نیز در این دیدار که هاشم بوخمسین عضو حزب الله عراق و اسماعیل الساعدی هماهنگ کننده دفتر حزب الله عراق در قم نیز حضور داشتند، گزارشی را از دستاوردهای حزب الله عراق ارایه کرد.

شناسه خبر: 118802

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای خارجی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده