دکتر روحانی شهادت عباسعلی فیض از جانبازان دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت

رییس‌ جمهوری در پیامی شهادت عباسعلی فیض از جانبازان دوران دفاع مقدس را به دوستان و همرزمان، مردم شهیدپرور سرخه و بویژه خانواده این شهید گرانقدر تسلیت گفت.

شنبه 26 تير 1395 - 19:13

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این پیام اظهار داشت: این شهید سرافراز که نشان و افتخار جانبازی در دوران دفاع مقدس را بر سینه دریاوار خود داشت، سالها درد و رنج ناشی از جراحات جنگ تحمیلی را تحمل کرد و با  مجاهدت در راه گسترش ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس نظام و انقلاب، نام خود را در فرهنگ ایثار و شهادت جاودانه ساخت.

متن پیام رییس جمهوری به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

(احزاب، آیه 23)

مردم شریف و قدرشناس سرخه

بار دیگر مجاهدی از یادگاران دوران دفاع مقدس و دلداده‌ای از مشتاقان خاندان عصمت و طهارت(ع)، دعوت حق را لبیک گفت و عاشقانه به لقاء الله پیوست.

شهید سرافراز عباسعلی فیض که نشان و افتخار جانبازی در دوران دفاع مقدس را بر سینه دریاوار خود داشت، سالها درد و رنج ناشی از جراحات جنگ تحمیلی را تحمل کرد و با  مجاهدت در راه گسترش ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس نظام و انقلاب، نام خود را در فرهنگ ایثار و شهادت جاودانه ساخت.

این شهید والامقام از خیل شهدایی است که عالمانه قدم در این راه نورانی نهاد و با بهره‌مندی از طراوت و نشاط سرچشمه همیشه جوشان جهاد و شهادت، به قله‌های رفیع افتخار و سربلندی نایل آمد، یقیناً ثمره تلاش و مجاهدت آن دلاور عرصه صبر و ایثار، برگ زرینی است که در پرونده آن جانباز شهید برای همیشه خواهد درخشید.

اینجانب ضمن تسلیت فقدان آن شهید عزیز به دوستان و همرزمان، مردم شهیدپرور سرخه و بویژه خانواده محترم ایشان؛ از درگاه خداوند متعال برای آن سفر کرده علو درجات و همجواری با همرزمان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

حسن روحانی

رییس‌ جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 94337