رئیس جمهوری:

همه اعضای هیأت دولت به جد فعال هستند و مردم باید از کل دولت پشتیبانی کنند

رئیس جمهوری با اشاره به فعال بودن دیپلماسی خارجی کشور گفت: داشتن روابط خوب با کشورهای همسایه از اولویت سیاست خارجی دولت است و البته دولت روابط با همه کشورهای منطقه و با سایر قدرت‌های جهانی را دنبال می‌کند.

شناسه خبر: 74665 -

چهارشنبه 16 بهمن 1392 - 23:37

رئیس جمهوری افزود: مذاکرت بسیار مفصلی با روسیه داشتیم و ما شاهد روابط بسیار گسترده‌ای در آینده با روسیه خواهیم بود.
دکتر روحانی با بیان اینکه در بحث اقدام مشترک یا توافق ژنو مردم ما شاهد بودند که ما توانستیم با قدرت‌های بزرگ در این زمینه با حفظ عزت و حقوق ملت به یک تفاهم و توافقی برسیم گفت: امروز شاهد این هستیم که بسیاری از این زنجیرهای ظالمانه‌ای که به تحرک اقتصادی جامعه ما بسته‌اند در حال پاره شدن است.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی افزود: شما و مردم ما شاهد هستید که این حرکت ما چگونه عصبانیت دشمنان ما از جمله آمریکا و صهیونیست‌ها را برانگیخته است.
رئیس جمهوری با اشاره به اینکه سیاست‌های کلی روابط خارجی ما در چارچوب سیاست‌هایی است که مقام معظم رهبری تنظیم می‌فرمایند و اجرا در اختیار دولت است گفت: من می‌خواهم از همه اعضای دولت و وزارت خارجه تشکر کنم و بگویم که ما یک دولتی بسیار صمیمی داریم که همکاری و تعامل بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند.
رئیس جمهوری در ادامه با تأکید بر اینکه همه اعضای دولت در حال خدمتگزاری به مردم هستند برخی از شایعاتی که پیرامون دولت مطرح می شود را رد کرد و گفت: همه اعضای هیأت دولت به جد فعال هستند و مردم باید از کل دولت پشتیبانی و بر دولت نظارت کنند و نظراتشان را بگویند.

شناسه خبر: 74665

- مصاحبه ها

- رئیس‌جمهوری

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده