دکتر نهاوندیان در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان مرکزی:

طرح بازآفرینی شهری پیشران رونق اقتصادی کشور است/تاکید بر ضرورت همکاری و اهتمام ویژه همه مسئولین استانی در اجرای طرح بازآفرینی شهری

معاون اقتصادی رئیس جمهور در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان مرکزی با گزارش مسئولین ستاد در جریان برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده برای احیاء بافت‌های فرسوده و احداث واحدهای مسکونی جدید در سطح استان قرار گرفت.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در جمع دانشگاهیان و نخبگان استان مرکزی:

کاهش هزینه اقدامات اقتصادی با هم اندیشی، هم افزایی و همکاری حاصل می‌شود/ برای شکوفا کردن ظرفیت‌های داخلی باید از برونگرایی و تعاملات سازنده جهانی استفاده کنیم

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: اتصال دانشگاه و پژوهش‌های علمی‌به بنگاه اقتصادی، صنعت و دولت می‌تواند توسعه پایدار را برای کشور فراهم سازد و امروز همه وظیفه داریم در این مسیر حرکت کنیم.

جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی با حضور دکتر نهاوندیان

جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور تشکیل شد و در آن مهم‌ترین مباحث اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر نهاوندیان در آیین افتتاح ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک:

اتاق‌های بازرگانی ، کانون هم‌اندیشی، همکاری و همدلی در اقتصاد ایران است/ امروز وظیفه فعالان اقتصادی کشور حراست و تقویت حضور و مشارکت در عرصه های بازار جهانی است/ اقتصاد مقاومتی به معنای افزایش توان اقتصاد ایران برای اثرگذاری و مشارکت دوسویه در اقتصاد جهانی است

معاون اقتصادی رئیس جمهور اتاق‌های بازرگانی را کانون هم‌اندیشی، همکاری و همدلی در اقتصاد ایران توصیف کرد و گفت: اتاق‌های بازرگانی صرفا یک ساختمان نیستند، بلکه محلی برای تسریع مسیر همفکری بین سیاستگذار، فعال اقتصادی و اندیشمند حوزه اقتصاد است.

دکتر نهاوندیان در جلسه ای با مسوولان شرکت هپکو:

مشکلات شرکت هپکو را حل و فصل خواهیم کرد/ همدلی سرمایه اصلی و رمز حل و فصل مشکلات است

معاون اقتصادی رئیس جمهور در جلسه‌ای با اعضای هیأت مدیره و شورای اسلامی کار شرکت هپکو مسایل و مشکلات این شرکت را از نزدیک مورد رسیدگی قرار داد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با خانواده شهیدان احمد و محمود مستعان دیدار و گفت‌وگو کرد

معاون اقتصادی رئیس جمهور با حضور در منزل شهیدان احمد و محمود مستعان از ایثار و فداکاری شهدا و صبر و صلابت خانواده این شهیدان تجلیل کرد.

با حضور دکتر نهاوندیان انجام شد؛

افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ صنعتی و اقتصادی در شهرستان ساوه

معاون اقتصادی رئیس جمهور با حضور در شهرک صنعتی کاوه در شهرستان ساوه چندین طرح و پروژه بزرگ صنعتی و اقتصادی را افتتاح کرد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:

باید حضور سازمان‌های مردم‌نهاد در برنامه‌ریزی و سیاستگذاری کشور تقویت شود/سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های مدنی برای دولت و رئیس جمهور به عنوان سرمایه‌ای اجتماعی از جایگاه ویژه ای برخوردارند/ مردم همواره با وجود همه فراز و نشیب ها در طول 40 سال گذشته پشتوانه اصلی و موتور محرک جمهوری اسلامی ایران بودند

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه باید حضور سازمان‌های مردم‌نهاد(سمن) در برنامه‌ریزی و سیاستگذاری کشور تقویت شود، تصریح کرد: معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده آمادگی دارد تا از نشست ها و دوره‌های تخصصی سمن‌ها در حوزه زنان و خانواده پشتیبانی حقوقی و فنی داشته باشد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در همایش حاتم:

جواب ما به تحریم حداکثری باید همبستگی حداکثری در صحنه تولید باشد

دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور در همایش حاتم که با حضور مسئولان دولتی و مدیران بنگاههای برتر اقتصادی کشور روز سه شنبه هفتم بهمن ماه در سالن همایشهای صداوسیما برگزار گردید اظهار داشت: تولید، پرچم مقاومت و عزت این ملت را برافراشته است. این کار بسیار مهم در حمایت از تولید ملی که در این همایش با نگاه همگرایانه صورت گرفته را شاکر هستیم. یک زمانی در کارخانه ها موضع گیری ها مبتنی بر تضاد و تعارض بود، کارگر و صاحب کارخانه، مالک و مستاجر و بعضی ها کارگران را در مقابل مدیر تحریک می کردند و تصور بر این بود که رشد از تعارض برمی خیزد در حالیکه رشد از تعاون و تعامل و همگرایی بوجود می آید.

مناسبت ها