در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا به تصویب رسید؛

اعطای تسهیلات 60 میلیون ریالی به رانندگان مسافربر برون و درون شهری با بیمه خویش فرما

سیزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

پاسخ روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور به نامه وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت

پیرو انتشار نامه‌‌ای از سوی جناب آقای رحمانی، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت و طرح برخی ادعاهای خلاف واقع در خصوص رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور که به منظور گمراه‌سازی و تشویش اذهان عمومی بیان شده، نکات ذیل را به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا انجام شد؛

ارایه و بررسی پیشنهادات وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی در مقابله با کاهش آثار و تبعات اقتصادی شیوع کرونا

دهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

به ریاست دکتر نهاوندیان تشکیل شد؛

کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا

جلسه کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا به ریاست دکتر محمد نهاودیان معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اعلام کرد:

تصویب تشکیل شورای عالی توسعه روستایی و عشایر با هدف انسجام بخشی، سیاست گذاری و هماهنگی فعالیت ها در عرصه روستایی / تشریح اقدامت دولت و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در زمینه روستاییان و جامعه عشایری

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اعلام تصویب تشکیل شورای عالی توسعه روستایی و عشایر، انسجام بخشی، سیاست گذاری و هماهنگی فعالیت ها در عرصه روستایی را از مهم ترین اهداف تشکیل این شورا عنوان کرد.

دکتر امید در کارگروه روستایی و عشایر ستاد مدیریت کرونا:

رئیس جمهور و ستاد ملی کرونا ترتیبات مناسبی در زمینه  کاهش آسیب ها و تبعات ناشی از شیوع کرونا در کشور اتخاذ کرده اند/عزم جدی دولت برای جبران خسارات و تبعات اجتماعی و اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تاکید کرد: دولت برای جبران خسارات و تبعات اجتماعی و اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور بویژه در جامعه روستایی و عشایری عزم جدی دارد.

جلسه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا برگزار شد/ تاکید بر لزوم حمایت از جامعه پزشکی به ویژه پرستاران و دیگر فعالان حاضر در خط مقدم مبارزه با کرونا/ بررسی سازوکارهای چگونگی پرداخت تسهیلات خرید به 24 میلیون خانوار

هشتمین جلسه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا عصر چهارشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ایثارگرانه و مجاهدانه آن دسته از پزشکان، پرستاران و دیگر مشاغل و افرادی که در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا حضور دارند، بر لزوم حمایت جدی از این قشر تاکید شد.

در جلسه کارگروه مدیریت آثار و پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا انجام شد؛

تشریح مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در ارتباط با اختصاص بسته 100 هزار میلیارد تومانی /بررسی راهکارهای توسعه فروش‌ غیرحضوری با هدف همراهی بیشتر مردم در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

جلسه کارگروه مدیریت آثار و پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا، عصر یکشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

در ششمین جلسه کارگروه تبعات اقتصادی کرونا؛

طرح جامع سیاست های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت

ششمین جلسه کارگروه مدیریت تبعات اقتصادی کرونا روز چهارشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و کارشناسانی از سازمان برنامه و بودجه ، وزارت امور اقتصادی و دارایی ،وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک مرکزی برگزار شد.

به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور؛

جلسه کارگروه مدیریت آثار اقتصادی شیوع ویروس کرونا تشکیل شد

چهارمین جلسه کارگروه مدیریت آثار و پیامد های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور و با حضور نمایندگان دستگاهای اجرایی برگزار شد.

دکتر نهاوندیان در حاشیه جلسه هیات دولت:

فضای عمومی اقتصاد کشور باید به سمت عادی شدن تدریجی فعالیت‌های اقتصادی سوق پیدا کند

معاون اقتصادی رئیس جمهور با تأکید بر اینکه فضای عمومی اقتصاد کشور باید به سمت عادی شدن تدریجی فعالیت‌های اقتصادی سوق پیدا کند، گفت: به جای اینکه در حوزه اقتصاد ترس و هراس ایجاد شود بایستی با تدبیر و مسلط شدن به شرایط و با گام‌های مشخص و حساب شده ،به شرایط عادی اقتصادی برگردیم.

به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور:

دومین جلسه کارگروه مدیریت پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری اخیر برگزار شد

دومین جلسه کارگروه مدیریت پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری اخیر عصر دوشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.

به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور؛

جلسه کارگروه مدیریت پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری اخیر برگزار شد

جلسه کارگروه مدیریت پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری اخیر به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور اعضای کارگروه از سازمان برنامه و بودجه، وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، صنعت معدن و تجارت، کشور، تعاون کار و رفاه اجتماعی، امور خارجه، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و جهاد کشاورزی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و با حضور نمایندگان بخش خصوصی برگزار شد.

معاون حقوقی رئیس جمهور در دیدار سفیر استرالیا در تهران:

تهران از گسترش روابط با کانبرا استقبال می کند/ تاکید بر نقش فعال و پررنگ زنان ایرانی در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی

معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه همواره روابط خوبی بین جمهوری اسلامی ایران و استرالیا برقرار بوده و بیش از نیم قرن از این روابط حسنه رسمی می‌گذرد، تصریح کرد: تهران از گسترش روابط با کانبرا استقبال می‌کند.

مناسبت ها