يکشنبه 10 ارديبهشت 1396 - 11:33
فارسی | العربية | English

مولاوردی در دیدار وزیر امور خانواده و سباستهای اجتماعی ترکیه:

تحقق مصوبات سازمان همکاریهای اسلامی در حوزه زنان و خانواده باید با برگزاری نشستهای تخصصی تضمین شود

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در دیدار بتول سایا کایا وزیر امور خانواده و سیاستهای خانواده ترکیه تصریح کرد: مسائل و مشکلات فراروی زنان و خانواده در جوامع اسلامی اقتضا دارد که در فاصله اجلاسهای دوسالانه سازمان همکاریهای اسلامی، نشست های تخصصی برگزار شود تا بتوانیم راهکارهای اجرایی شدن مصوبات اجلاس های سازمان همکاری اسلامی درباره موضوعات مربوط به زنان و خانواده را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دهیم.

مولاوردی در دیدار وزیر توانمند سازی زنان و حمایت از حقوق کودکان اندونزی:

تبادل تجربیات به رفع چالشهای مشترک در حوزه خانواده در جوامع اسلامی کمک می کند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در دیدار "یوهانا سوسانا یمبیس" وزیر توانمندسازی زنان و حمایت از کودکان اندونزی اظهارداشت: تبادل ایده ها و تجارب موفق می تواند به رفع چالشهای مشترک در حوزه خانواده در جوامع اسلامی کمک کند.

معاون حقوقی رییس جمهور در جمع خبرنگاران رسانه های مازندران:

انتخابات مایه فخر و مباهات نظام جمهوری اسلامی ایران است/ مشارکت حداکثری مایه دلگرمی دوستان، پشتیبانی مسئولان نظام و اقتدار ملی و دلسردی و ناامیدی دشمنان است

معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد: این انتخابات مایه فخر و مباهات نظام جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام انصاری در دیدار خانواده معظم شهیدان کلانتری و کمالی در ساری :

توفیقات دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران است

معاون حقوقی رییس جمهوری روز پنجشنبه در ادامه سفر به مازندران با خانواده معظم شهیدان کلانتری و کمالی در ساری دیدار و در فضایی صمیمی و معنوی، ضمن دلجویی و قدردانی از زحمات و ایثارگری های آنان، تاکید کرد که توفیقات دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

مولاوردی در دیدار وزیر کار و امور اجتماعی سوریه:

امیدوارم نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی به همگرایی بیشتر جوامع اسلامی کمک کند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در دیدار ریما القادری وزیر کار و امور اجتماعی سوریه تصریح کرد: امیدوارم نشستهایی نظیر نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی، به همبستگی و همگرایی و وحدت جوامع اسلامی در حوزه زنان و خانواده منتج شده و پیشرفت و توسعه پایدار جوامع اسلامی را رقم بزند.

مولاوردی در دیدار وزیر امور زنان و خانواده موریتانی:

توجه به مسائل زنان و خانواده باید در عالی ترین سطوح سیاستگذاری جوامع اسلامی دنبال شود

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در دیدار میمونه محمدالتقی وزیر امور زنان و خانواده موریتانی اظهار داشت: توجه به نهاد خانواده و مسایل اجتماعی آن باید در عالی ترین سطوح سیاستگذاری در کشورها و جوامع اسلامی مطرح و دنبال شود.

مولاوردی در دیدار وزیر امور زنان افغانستان:

نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی می تواند آغاز یک روند هم اندیشی میان جوامع اسلامی باشد

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در دیدار دلبر نظری وزیر امور زنان افغانستان گفت:نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی، می تواند آغاز یک سلسله نشست و گفتگو باشد و اساسا این همفکری ها و هم اندیشی باید ادامه داشته باشد تا با تبادل نظرات و تجربیات شاهد سیاستگذاریهای موفق اجتماعی در حوزه خانواده و در نتیجه بهبود وضعیت زنان و خانواده ها در جوامع اسلامی باشیم.

با حضور حجت الاسلام انصاری انجام شد؛

افتتاح کارخانه تولید خوراک مختص ماهیان خاویاری

معاون حقوقی رییس جمهوری روز پنجشنبه و در ادامه سفر یک روزه به استان مازندران در شرکت تعاونی ماهیان خاویاری قره برون در روستای گلدشت جویبار حضور یافت و کارخانه تولید خوراک مختص ماهیان خاویاری را افتتاح کرد.

مولاوردی در دیدار وزیر امور زنان جمهوری آذربایجان:

بهره گیری از نتایج نشست تخصصی وزرای امور زنان برای تقویت سیاستگذاری اجتماعی در حوزه زنان ضروری است

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در دیدار "هیجران حسینوا" وزیر امور زنان جمهوری آذربایجان اظهارداشت: بهره گیری از نتایج نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی و راهکارهای ارائه شده در این نشست برای تقویت سیاستگذاری های اجتماعی در حوزه زنان و خانواده ضروری است .

انصاری در جشنواره بعثت و انقلاب اسلامی در استان مازندران:

ایران را آماده خلق حماسه دیگری در تحقق مردم سالاری دینی کنیم/ کاندیداها نقاط قوت خود را بیان کنند و روح امید را در کشور تضعیف و خدمات مدیران و دولت را تخریب نکنند

معاون حقوقی رییس جمهور ملت ایران را به حضور پرشکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا فراخواند و تاکید کرد که باید امروز ایران را آماده خلق حماسه دیگری در تحقق مردم سالاری دینی کنیم.

معاون حقوقی رییس جمهور در جلسه شورای اداری استان مازندران:

انتخابات فرصتی برای کاندیداها جهت کمک به امیدافزایی میان مردم است / عرصه تبلیغات انتخاباتی صحنه آزمون صداقت، امانت، عدالت، انصاف و تقوای کاندیداها است

معاون حقوقی رییس جمهور تاکید کرد: انتخابات فرصت مغتنمی برای کاندیداها است تا در دورانی که دشمنان مایوس از تحریم و جنگ که به دنبال جداکردن جوانان از گذشته پرافتخار و پیام امام راحل و انقلاب و شهیدان هستند، به امید افزایی و افزایش اعتماد به نفس مردم کمک کنند.

مولاوردی در افتتاحیه نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی:

نیل به توسعه پایدار و لزوم مشارکت فعال همه افراد در این فرایند نباید به امنیت و آرامش خانواده آسیب بزند/خانواده به عنوان عامل محوری در حفظ انسجام اجتماعی نیازمند حمایت جدی‌تر است/ توسعه سیاست‌های اجتماعی متضمن تحقق اهداف بلندمدت دولت‌ها در حوزه رفاه اجتماعی و به منظور تحقق عدالت اجتماعی است

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، خانواده را به عنوان هسته اصلی در شکل‌گیری شخصیت و هویت اجتماعی کودکان و همچنین عامل محوری در حفظ انسجام اجتماعی، نیازمند حمایت جدی‌تر دانست و اظهار داشت: دور خیز جامعه بشری برای نیل به توسعه پایدار و تدوین برنامه نیل به این هدف، در قالب "دستور کار توسعه پایدار 2030" یک فرصت و در عین حال یک چالش برای نهاد خانواده است. از یک سو نیل به توسعه پایدار مستلزم مشارکت فعال فرد فرد اعضای خانواده در این مسیر است و از سوی دیگر این مشارکت و فعالیت باید به نحوی ساماندهی شود که امنیت و آرامش نهاد خانواده را با مشکل مواجه نکند.

با حضور مولاوردی و مسئولان امور زنان 10 کشور اسلامی؛

نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی در مشهد آغاز به کار کرد

نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی با محوریت "سیاستگذاری اجتماعی و خانواده در جوامع اسلامی؛ الزامات و بایسته ها" با حضور معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده و وزرا و مقامات امور زنان 10 کشور اسلامی در مشهد آغاز به کار کرد.

تاکید مولاوردی بر ضرورت تلاش همگانی برای تامین هزینه آزادی زنان زندانی جرایم غیرعمد/ 90 درصد حدود 200 زن زندانی غیرعمد در سراسر کشور هیچ سابقه کیفری ندارند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در آیین "گلریزان تامین هزینه آزادی زنان زندانی جرایم غیرعمد"، خواهان تلاش همگانی برای آزادی زنانی شد که بدون هیچ سابقه کیفری، فاصله میان شهروند معمولی و مجرم بودن را در لحظه ای با ارتکاب جرمی ناخواسته طی کرده اند.

مولاوردی در گردهمایی مشاوران وزرا و دستگاه های اجرایی در امور بانوان:

مشارکت زنان در شاخص های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در دولت تدبیر و امید، حرکت روبه جلو داشته است

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده تاکید کرد: مشارکت زنان در شاخص های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در دولت تدبیر و امید، ارتقا یافته و حرکت روبه جلو داشته است.

یونسی در دیدار جمعی از مشایخ، علما و اندیشمندان بزرگ و تاثیرگذار اهل سنت کشور هندوستان:

گسترش پیام صلح، تقریب، وحدت میان مسلمانان استراتژی تغییرناپذیر جمهوری اسلامی ایران است/ همه ایرانیان اعم از شیعه، سنی، مسیحی، زرتشتی و یهودی با آرامش و امنیت درکنار هم زندگی می کنند

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، گسترش پیام صلح، تقریب، وحدت و انسجام اسلامی میان مسلمانان جهان را استراتژی تغییرناپذیر جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری بر آن بارها تاکید کرده اند.