در کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا تاکید شد؛

تسریع و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا

بیست و دومین کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد و در آن ضرورت تسریع و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا مورد تاکید قرار گرفت.

دکتر نهاوندیان در گفت و گو با معاون نخست وزیر و وزیر تجارت خارجی و سرمایه‌گذاری ازبکستان:

سرعت گسترش روابط اقتصادی تهران – تاشکند مضاعف شده است

معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت‌ها و اشتراکات تاریخی، فرهنگی و دینی دو ملت ایران و ازبکستان گفت: امروز با عزم و اراده جدی که بین دو دولت وجود دارد، گسترش روابط دو کشور در عرصه‌های مختلف سرعت یافته که در افزایش ۴۰ درصدی حجم تجارت دو طرف در سال ۲۰۱۹ تجلی پیدا کرده است و این تحول، در راستای منافع دو ملت و مصالح منطقه است.

در حمایت از برنامه های آموزشی و طرح های فرهنگی؛

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و وزارت آموزش و پرورش تفاهم نامه همکاری امضا کردند

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و وزارت آموزش و پرورش روز یکشنبه در راستای قانون برنامه ششم توسعه و در حمایت از برنامه های آموزشی و طرح های فرهنگی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به ریاست دکتر نهاوندیان تشکیل شد؛

کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا/ارایه گزارش نحوه و روند اجرایی پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا/تاکید بر ضرورت بهره گیری از پتانسیل های بانکداری الکترونیکی

بیست و یکمین کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور نمایندگان وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع کرونا عنوان شد:

تاکید دولت بر تسریع بانک ها در پرداخت تسهیلات به مشاغل خسارت دیده از کرونا / تمدید 5 روزه مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات در سامانه وزارت کار

بیستمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا روز سه‌شنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور نمایندگان دستگاه‌ها برگزار شد و روند اعطای تسهیلات به شاغلین و کارفرمایان مشاغل در رسته‌های چهارده گانه آسیب‌دیده مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید دکتر جنیدی از موسسه انستیتو پاستور ایران

معاون حقوقی رییس جمهو در جریان بازدید از انستیتو پاستور ایران، مسایل و مشکلات حقوقی این موسسه را عمدتاّ در حوزه تعیین تکلیف اموال غیر منقول و اراضی تحت مالکیت این موسسه مورد رسیدگی قرار داد.

روابط عمومی ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای تاکید کرد:

ادعای ساخت منزل مسکونی برای رئیس جمهور کذب محض است / ملک مذکور اداری و متعلق به نهاد ریاست جمهوری است / ساخت این ساختمان در هماهنگی کامل با شهرداری تهران بوده است / کسانی که برای این ملک برنامه دیگری داشتند، پس از نرسیدن به هدف‌شان، دست به این خبرسازی و انتشار مطلب کذب زدند

پیرو انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر ساخت بنایی با متراژ 4 هزار متر به عنوان ملک و ساختمان شخصی رئیس جمهور در منطقه جماران، روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری ضمن تکذیب این خبر، در اطلاعیه‌ای در این خصوص توضیحاتی را ارایه کرد.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا مطرح شد:

تاکید دکتر نهاوندیان بر تسریع در پرداخت تسهیلات به اصناف و مشاغل آسیب دیده از کرونا/ بررسی راهکارهای ارائه شده برای حمایت از مستاجران

جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع ویروس کرونا روز دوشنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد و در این جلسه تسریع در پرداخت تسهیلات به شاغلین و شرکت‌های زیرمجموعه حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی آسیب دیده از کرونا مورد تاکید قرار گرفت.

همکاری معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و سازمان فرهنگ و ارتباطات برای معرفی جاذبه های روستایی   

معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به منظور ایجاد هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه ها و نهادهای فرهنگی برای معرفی جاذبه ها و میراث تاریخی، فرهنگی، مذهبی و گردشگری مناطق روستایی ایران در سطوح منطقه ای و بین المللی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا انجام شد؛

ارایه و بررسی پیشنهادات و اقدامات وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی در کاهش آثار بیماری کرونا

شانزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان وزارتخانه ها و دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

معاون حقوقی رئیس جمهور:

نیازمند تدوین طرح جامع حقوقی و نظام مند درباره آثار و تبعات ویروس کرونا هستیم

معاون حقوقی رییس جمهور ضرورت تدوین طرح جامع و نظام مند حقوقی برای مدیریت آثار و تبعات ویروس کرونا را مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز زمان آن است که در کشورمان اقدام ساختارمند ، نظام‌مند و طرح جامع حقوقی در راستای پیش‌بینی‌های قانونی لازم در خصوص مدیریت آثار ناشی از شیوع ویروس کرونا تدوین شود.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا به تصویب رسید؛

اعطای تسهیلات 60 میلیون ریالی به رانندگان مسافربر برون و درون شهری با بیمه خویش فرما

سیزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا انجام شد؛

ارایه و بررسی پیشنهادات وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی در مقابله با کاهش آثار و تبعات اقتصادی شیوع کرونا

دهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

به ریاست دکتر نهاوندیان تشکیل شد؛

کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا

جلسه کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا به ریاست دکتر محمد نهاودیان معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اعلام کرد:

تصویب تشکیل شورای عالی توسعه روستایی و عشایر با هدف انسجام بخشی، سیاست گذاری و هماهنگی فعالیت ها در عرصه روستایی / تشریح اقدامت دولت و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در زمینه روستاییان و جامعه عشایری

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اعلام تصویب تشکیل شورای عالی توسعه روستایی و عشایر، انسجام بخشی، سیاست گذاری و هماهنگی فعالیت ها در عرصه روستایی را از مهم ترین اهداف تشکیل این شورا عنوان کرد.

مناسبت ها