دیدار دکتر نهاوندیان با حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

معاون اقتصادی رئیس جمهور شامگاه پنجشنبه با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با ایشان دیدار کرد.

دکتر نهاوندیان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم:

مدیران عالی نظام در حمایت از تک تک واحدهای تولیدی عزمی جدی دارند

معاون اقتصادی رئیس جمهور تاکید کرد: عزم مدیریت عالی نظام حمایت همه جانبه از کارآفرینان و واحدهای تولیدی است.

دکتر ابتکار در دومین پویش ملی ارتقاء نشاط و سلامت زنان:

نیمی از سالن‌های ورزشی در شهرها باید در اختیار بانوان باشد/ تأکید بر مناسب‌سازی مدارس کشور برای ورزش و نشاط دختران

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تأکید بر اینکه در توسعه فضاهای ورزشی نباید سهم زنان نادیده گرفته شود، گفت: در دسترسی به فضاهای ورزشی حق برابر برای زنان باید مورد توجه قرار بگیرد و نیمی از سالن‌های ورزشی در شهرها در اختیار بانوان باشد.

دکتر ابتکار در نشست مشاوران زنان دستگاه‌های اجرایی:

راهبرد دولت، تحقق عدالت جنسیتی از طریق برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری هدفمند است

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده راهبرد اصلی دولت تدبیر و امید برای زنان و خانواده را تحقق عدالت جنسیتی از طریق برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری هدفمند توصیف کرد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در راستای تحقق شاخص‌های عدالت جنسیتی و رفع فقر و تبعیض هم‌افزایی و همکاری داشته باشند.

دکتر ابتکار در نشست تخصصی روز جهانی زن و روستا و عشایر:

یکهزار صندوق اعتباری خرد به صندوق های محلی روستایی و عشایری اضافه شد/جمهوری اسلامی ایران همواره به جمعیت زنان روستایی و عشایری توجه ویژه ای دارد

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه سه هزار و 200 صندوق خرد محلی برای توان افزایی زنان روستایی فعال است، گفت: این مهم می تواند به فعال شدن روستاها و تحولات اجتماعی و اقتصاد کشاورزی منجر شود.

دکتر امید در نشست خبری:

2 هزار و 480 پروژه روستایی مهر ماه امسال در روستاهای سراسر کشور به بهره برداری می رسد

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اعلام برگزاری ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر در روز دوشنبه 15 مهرماه در بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی، گفت: در این روز با حضور معاون اول رئیس جمهور ، 2 هزار و 480 پروژه روستایی به ارزش 714 میلیارد تومان در روستاهای سراسر کشور به بهره برداری می رسد.

دکتر ابتکار در نشست تخصصی حماسه و ایثار و زنان ایثارگر از نگاه دوربین و قلم:

باید مفاهیم و آرمان های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کنیم

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده بر ضرورت انتقال مفاهیم و آرمان های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد و گفت: باید به نسل جوان حق داد که پرسشگر باشند و باید این نسل را به مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وصل کنیم.

دکتر ابتکار در مراسم تقدیر از مدال آوران مسابقات جهانی رباتیک مالزی:

ذهن خلاق نوجوانان ایرانی می تواند به حل مشکلات کشور کمک کند/ تقدیر از مدال آوران مسابقات جهانی رباتیک مالزی

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با قدردانی از خانواده ها، دست اندرکاران و همچنین مدال آوران تیم اعزامی رباتیک زیر 17 سال دانش‌آموزی ایران به مسابقات جهانی مالزی تاکید کرد که ذهن خلاق نوجوانان ایرانی همراه با ایده پردازی های جدید می تواند به حل بسیاری از مشکلات صنعتی، کشاورزی و محیط زیست کشور کمک بسزایی کند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری:

دولت تدبیر و امید عنایت و توجه ویژه و خاص به روستاها دارد

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری  با اعلام ابراز خرسندی مقام معظم رهبری از برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر، تاکید کرد که  دولت تدبیر و امید عنایت و توجه ویژه و خاص به روستاها دارد که مهمترین تمرکز و فعالیت دولت در زمینه تسهیلات کم بهره تخصیصی به روستاها به منظور اشتغالزایی روستاییان و عشایر است.

همزمان با سومین روز ماه محرم انجام شد؛

تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام در نهاد ریاست جمهوری

پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور پرشور مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری تشییع شد.

دکتر جنیدی در پنجمین سالگرد درگذشت دکتر کاتوزیان:

تکریم و بزرگداشت دانشمندان و نخبگان، فروتنی در مقابل علم است

معاون حقوقی رئیس جمهور، مرحوم دکتر امیر ناصر کاتوزیان را از نخبگان و بزرگان علم حقوق ایران دانست و تاکید کرد: تکریم و بزرگداشت دانشمندان و فرهیختگان فروتنی در مقابل علم و دانش است.

مناسبت ها