سه شنبه 5 بهمن 1395 - 20:37
فارسی | العربية | English

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری درگذشت مادر الیاس حضرتی را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری در پیامی درگذشت مادر الیاس حضرتی نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیرمسئول روزنامه اعتماد را تسلیت گفت و از درگاه ایزد منّان برای آن مادر مومنه و پرهیزگار، رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

دکتر نهاوندیان در مراسم ختم حاج عزیزالله اسماعیلی شرکت کرد

رییس دفتر رییس جمهوری در مراسم ختم حاج عزیزالله اسماعیلی پدر دکتر محسن اسماعیلی عضو شورای نگهبان و مجلس خبرگان و پرویز اسماعیلی معاون اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر رییس جمهوری شرکت کرد.

حضور دکتر نهاوندیان در مراسم ترحیم آیت الله شرعی

رییس دفتر رییس جمهوری در مراسم ترحیم عالم پارسا مرحوم آیت الله حاج شیخ محمد علی شرعی، شرکت کرد.

واکنش روابط عمومی دفتر رییس جمهوری به اظهارات یک نماینده:

اظهارات منتسب شده به دکتر نهاوندیان در خصوص نرخ ارز صحت ندارد/ شایسته است نماینده محترم ابتدا بررسی بفرمایند که مسوول شورای عالی امنیت ملی در سال 88 چه کسی بوده است!

دفتر رییس جمهوری به ادعاهای منتشره به نقل از یک نماینده مجلس که در آن اقدامات و اظهاراتی به حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری و دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور منتسب شده است، واکنش نشان داد.

دکتر نهاوندیان پس از بازدید از منطقه نصیرآباد باغستان در جمع خبرنگاران:

خواست مردم مقابله جدی با باندهای قاچاق مواد مخدر است/ بیکاری از بسترهای مولد اعتیاد است/ اتخاذ تصمیماتی برای احداث مرکز گرمخانه، اقامتگاه و خوابگاه متجاهران

رییس دفتر رییس جمهوری عصر پنجشنبه پس از بازدید از گورستان نصیرآباد باغستان و جلسه با مسوولان محلی این منطقه در جمع خبرنگاران گفت: توجه افکار عمومی به موضوع معتادان بی خانمان به عنوان یکی از آسیب های اجتماعی، فرصتی را برای ارزیابی اقدامات گذشته در این زمینه و اتخاذ تصمیماتی برای انجام اقدامات موثرتر و بیشتر فراهم کرد.

بازدید دکتر نهاوندیان از مرکز نگهداری و درمان اخوان شهریار/ تاکید رییس دفتر رییس جمهوری بر بسیج همه امکانات و اهتمام جدی نسبت به حل ریشه ای مشکل بیکاری و اعتیاد در کشور

رییس دفتر رییس جمهوری روز پنجشنبه در سفر به شهرستان شهریار، از مرکز نگهداری و درمان اخوان؛ محل رسیدگی و ارائه خدمات اقامتی و درمانی به بی خانمان ها و معتادان برای ترک مواد مخدر بازدید کرد.

دکتر نهاوندیان در همایش تجاری فعالان اقتصادی ایران و قرقیزستان:

ایران می‌تواند شریکی جدی در توسعه زیرساخت‌های قرقیزستان باشد/ فعالان بخش های اقتصادی، صفحه جدیدی را در مناسبات تجاری دو کشور رقم بزنند/ چراغ سبز دولت های ایران و قرقیزستان در حمایت از فعالیت مشترک فعالان اقتصادی دو کشور /تاکید بر عزم ایران برای همکاری نزدیک‌تر با اتحادیه اورآسیا

رییس دفتر رییس جمهوری با تاکید بر نقش و اهمیت حرکتهای پرشتاب فعالان اقتصادی بخش خصوصی در افزایش حجم مبادلات اقتصادی میان کشورها اظهارداشت: عزم دو دولت ایران و قرقیزستان ، به طور جدی و عملی بر حمایت از گسترش روابط استوار است و بخش های خصوصی دو کشور باید به این همکاریها شتاب بدهند.

دکتر نهاوندیان در گفت وگوی ویژه شبکه 2 سیما:

ایران با رشد اقتصادی پایدار و فرصت مطمئن 2 تریلیون دلاری، بازار پررغبتی برای سرمایه گذاری است/ دغدغه نخست دولت و رییس جمهور، اشتغال جوانان است/ برجام رفع مانع کرده ولی شکل گیری معامله و توافق، مذاکره جدی و نزدیک می‌خواهد

رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه برجام رفع مانع کرده ولی برای شکل گیری معامله و توافق، مذاکره جدی نزدیک می‌خواهد، تصریح کرد: ایران با رشد اقتصادی پایدار و فرصت مطمئن 2 تریلیون دلاری، بازار پررغبتی برای سرمایه گذاری است.

مشاورعالی نخست وزیر سوئد در دیدار با دکتر نهاوندیان:

سوئد اراده سیاسی خود را برای گسترش روابط با ایران در تمامی حوزه ها به کار گرفته است

رییس دفتر رییس جمهوری که برای دیدار با مقامات سوئدی در استکهلم به سر می برد روز جمعه با "هانس دالگران" مشاورعالی و رییس دفتر نخست وزیر این کشور دیدار و گفتگو کرد.

در دیدار وزیر دارایی سوئد و دکتر نهاوندیان مطرح شد؛

افتتاح حساب برای بانک مرکزی ایران در بانک مرکزی سوئد

رییس دفتر رییس جمهوری در ادامه دیدارهایش با مقامات سوئد با ماگدالنا اندرسون وزیر دارایی سوئد دیدار و گفتگو کرد.

در دیدار وزیر تجارت سوئد و نهاوندیان مطرح شد؛

ایجاد شعبه بانکهای ایران در استکهلم/تاکید بر گسترش همه جانبه روابط ایران و سوئد

رییس دفتر رییس دفتر رییس جمهوری در دیدار وزیر تجارت سوئد ، ضمن تاکید بر برنامه ریزیهای بعمل آمده توسط دولت ایران برای جذب حداکثری سرمایه گذاری خارجی گفت: ایران و سوئد می توانند در حوزه های مختلف اقتصادی از جمله حوزه های مرتبط با انرژی، حمل و نقل ریلی، فناوری اطلاعات و محیط زیست همکاری کنند.

نهاوندیان در جمع اعضای اتاق های بازرگانی سوئد:

اولویت های مطرح شده در چشم انداز پنج ساله ایران فرصتی بزرگ برای سرمایه گذاری خارجی است

رییس دفتر رییس جمهور در یک صبحانه کاری با اعضاء اتاق بازرگانی استکهلم، اتاق بازرگانی بین الملل سوئد و شورای بین الملل صنایع سوئد، ضمن تشریح فرصت های سرمایه گذاری در اقتصادی ایران ، به پرسش های سخنرانان در جلسه پاسخ داد.

دکتر نهاوندیان در جمع اعضای شورای بین الملل صنایع سوئد:

 ثبات و آرامش حاکم بر اقتصاد کلان ایران زمینه گسترش تعاملات اقتصادی و سرمایه گذاری را مهیا کرده است

رییس دفتر رییس جمهوری در ادامه سفر خود به سوئد با اعضای شورای بین الملل صنایع این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر نهاوندیان در دیدار  اعضای اتحادیه بانکداران سوئیس:

 اقتصاد امروز ایران فرصتی طلایی برای همکاری های بانکی فراهم کرده است

رییس اتحادیه بانکداران سوئیس و برخی از اعضاء هیات مدیره این اتحادیه با حضور در محل اقامت دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری ، با وی دیدار و گفت وگو کردند.

گسترش همکاری های بانکی و اقتصادی، محور گفت و گوی دکتر نهاوندیان و رییس جمهور سوئیس 

رییس دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران  و «یوهان اشنایدر آمان» رییس جمهور سوئیس در مورد راهکارهای گسترش همکاری های بانکی و اقتصادی میان دو کشور دیدار و گفتگو کردند.

سفر دکتر نهاوندیان به سوییس برای دیدار و گفت گو با رییس جمهور و بانکداران این کشور

دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور عصر چهارشنبه برای دیدار و گفت وگو با رییس جمهور و بانکداران سوییس عازم این کشور شد.

تقدیر دفتر رییس جمهوری از استقبال کم ‏نظیر مردم مومن و پر نشاط استان البرز از کاروان دولت تدبیر و امید

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با تقدیر از استقبال صمیمی و کم ‏نظیر مردم مومن و پر نشاط استان البرز از کاروان دولت تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرده است با اجرایی شدن طرح های مهمی که در این سفر به تصویب رسید، گام های بلندتری در زمینه حل مشکلات مردم استان برداشته شود.

دکتر نهاوندیان در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان البرز:

امروز زمان خیزش دوباره رشد و توسعه شتابان کشورمان است/ پیام واقعی اسلام نبوی و علوی در پیاده روی حق طلبانه اربعین در جهان منتشر می شود/ تاکید بر ضرورت حضور فعال واحدها و بنگاههای تولیدی در مسابقه توانمندی اقتصادی

رییس دفتر رییس جمهوری گفت: اقتصاد کشورمان در سالهای اخیر پیام ایستادگی و مقاومت به جهان داده و ملت ایران در برابر تحریمها و محدودیتها ایستادگی کرده و زنجیرهای تحریم ظالمانه را عزتمندانه شکسته است و امروز زمان احیا و خیزش دوباره رشد و توسعه شتابان کشورمان است.

دکتر نهاوندیان در مراسم تجلیل از شهدای اقتصاد مقاومتی:

شهدای حادثه تروریستی نیروگاه کرکوک نمادهای مبارزه نور با ظلمت هستند/ تجلیل از شهدای جهاد اقتصادی تجلیل از محتوای انقلاب اسلامی است / پیام اسلام، روشنایی، نور و محبت و پیام تروریست ها ، تاریکی، سیاهی و ظلمت است

رییس دفتر رییس جمهوری در مراسم گرامیداشت و تجلیل از خانواده شهدا و مجروحین حادثه تروریستی نیروگاه کرکوک گفت: این شهیدان از این پس در تاریخ انقلاب، کشور و منطقه ما به عنوان نمادهای مبارزه نور با ظلمت به یاد همگان خواهند ماند.