دکتر واعظی درگذشت برادر نماینده ایران در سازمان ملل متحد را تسلیت گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت برادر دکتر مجید تخت روانچی نماینده ایران در سازمان ملل متحد، برای آن مرحوم از درگاه خداوند رحمان علو درجات و همجواری با صالحان و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

دکتر واعظی درگذشت برادر حجت‌الاسلام والمسلمین دعایی را تسلیت گفت

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت برادر حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیدمحمود دعایی، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای سایر بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.

دکتر واعظی در مصاحبه پایان سفر به استان آذربایجان شرقی:

شکوفایی بخش گردشگری نقش مهمی در اشتغال زایی دارد

رئیس دفتر رئیس جمهور شامگاه پنجشنبه در پایان برنامه‌های سفر به استان آذربایجان شرقی، در مصاحبه با خبرنگاران، اظهار داشت: خوشبختانه استان آذربایجان شرقی جزو استان‌هایی است که از همه پتانسیل‌ها در بخش‌های مختلف برای رشد و توسعه روزافزون برخوردار است.

دکتر واعظی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی:

تقویت اتحاد، انسجام و وحدت، پایانی بر توطئه‌افکنی دشمنان است/ توسعه صادرات یک کار جهادی است/ همه باید تلاش کنیم تا دوم اسفندماه انتخاباتی پرشور برگزار شود/ ابراز خرسندی از افزایش 50 درصدی صادرات استان آذربایجان شرقی نسبت به سال گذشته و فعال شدن مجدد بنگاههای تعطیل و یا نیمه تعطیل

رئیس دفتر رئیس جمهور در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: امروز از دوران سخت سال قبل با تلاش مردم و مسئولان و هدایت‌ و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی عبور کردیم و دشمن نسبت به توطئه‌های خود ناامید شده است و تقویت اتحاد، انسجام و وحدت پایانی بر توطئه‌افکنی آنها خواهد بود.

دکتر واعظی در نشست هم‌اندیشی با فعالان اقتصادی استان آذربایجان شرقی:

حرکت جهادی در مقطع دشوار کنونی کشور ، کار و تلاش مضاعف در مسیر ارزآفرینی است

رئیس دفتر رئیس جمهور  حرکت جهادی در مقطع کنونی کشور را کار و تلاش مضاعف در مسیر ارزآفرینی و عبور از شرایط دشوار کنونی دانست و تاکید کرد: آمریکا با هدف تسلیم ملت بزرگ ایران فشار بی سابقه ای را بر کشور وارد کرده و  بی تردید اگر  این فشار به هر کشور دیگری وارد می شد، چند ماه بیشتر دوام نمی‌آورد.

دکتر واعظی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز:

در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم؛ با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تکیه بر توان داخلی، دشمنان مجبور به عقب‌نشینی شده‌اند

رئیس دفتر رئیس جمهور احساس قرابت و نزدیکی مردم با مسئولان را بسیار حائز اهمیت برشمرد و با تجلیل از تلاش‌های نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی که پیشگام و مبدع این فرهنگ جدید در کشور بودند، اظهار امیدواری کرد که این روابط صمیمی میان مردم و مسئولان در سایر استان‌های کشور نیز بیش از پیش تقویت شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور در آیین افتتاح فاز سوم خط یک قطار شهری تبریز:

حدود 22 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه طی دو سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی افتتاح شده است/در دهه فجر امسال 6 هزار میلیارد تومان طرح در این استان افتتاح شد/ توسعه قطار شهری و حمل و نقل عمومی در کلان شهرها ضروری است/قدردانی از انسجام و همبستگی مسئولان استان

رئیس دفتر رئیس جمهور  اعلام کرد که به رغم فشارهای فزاینده دشمنان بویژه در حوزه اقتصادی ، طی دو سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی، حدود 22 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در عرصه های گوناگون به بهره‌برداری رسیده است.

بهره‌برداری از فاز سوم خط یک قطار شهری تبریز با حضور دکتر واعظی

فاز سوم خط یک قطار شهری تبریز حدفاصل ایستگاه میدان کهن تا ایستگاه پایانی خط یک واقع در شهرک نور لاله با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

بهره‌برداری از پروژه طراحی و ساخت مخزن چهارم ذخیره نفتا پتروشیمی تبریز

پروژه طراحی و ساخت مخزن چهارم ذخیره نفتا پتروشیمی تبریز و نصب سیستم کنترل و تعویض سیلهای مخازن موجود با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

بهره‌برداری از پروژه انتقال خط اتیلن از میاندوآب به پتروشیمی تبریز

پروژه انتقال خط اتیلن از میاندوآب به پتروشیمی تبریز با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

به منظور بهره برداری از چند طرح اقتصادی و زیربنایی؛

دکتر واعظی وارد استان آذربایجان شرقی شد

رئیس دفتر رئیس جمهور به منظور بهره‌برداری از چند طرح اقتصادی و زیربنایی و پیگیری و ارزیابی پیشرفت طرح‌ها و مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی، وارد تبریز شد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور:

کنفرانس مطبوعاتی دکتر روحانی عصر یکشنبه برگزار می شود

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور عصر یکشنبه بیست و هفتم بهمن ماه در یک نشست خبری با حضور خبرنگاران داخلی و بین المللی شرکت می کند.

دکتر واعظی در پایان سفر به استان گلستان:

سیاست دولت حمایت از بخش خصوصی است/ روند اجرای طرحهای توسعه ای و زیربنایی استان گلستان رو به جلو است/ با وحدت مردم و همکاری بیش از پیش دولت و بخش خصوصی، توطئه های دشمنان ناکام خواهد ماند

رئیس دفتر رئیس جمهور در پایان سفر به استان گلستان، روند اجرای طرحهای توسعه ای و زیربنایی این استان را رو به جلو خواند و تاکید کرد که با وحدت مردم و همکاری بیش از پیش دولت و بخش خصوصی، توطئه های دشمنان ناکام خواهد ماند.

دکتر واعظی در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی و کارآفرینی استان گلستان

بخشی خصوصی موتور محرک اقتصاد کشور و مورد حمایت دولت است / با تلاش همه جانبه و همکاری دولت و بخش خصوصی تولید را رونق داده و موجب افزایش اشتغال در کشور خواهیم شد

رئیس دفتر رئیس جمهور جمعه شب در نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصادی و کارآفرینی استان گلستان با تاکید بر اینکه بخش خصوصی را موتور محرک اقتصاد کشور می دانیم و حمایت همه جانبه از این بخش داریم، گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا با کار و تلاش، روند توسعه و پیشرفت کشور را ادامه دهیم.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

واگذاری دوهزار و پانصدمین واحد مسکونی احداثی در مناطق سیل‌زده استان گلستان

رئیس دفتر رئیس جمهور روز جمعه بعد از افتتاح کارخانه تولید کاغذ تیشو در شهرستان آق‌قلا، دوهزار و پانصدمین واحد مسکونی احداثی در شهرستان سیل‌زده آق‌قلا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به خانواده سیل‌زده واگذار کرد.

ابراز همدردی دکتر واعظی با خانواده مرحوم مقصودلو از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی

رئیس دفتر رئیس جمهور در جریان سفر به استان گلستان، به نمایندگی از سوی رئیس جمهور با خانواده مرحوم دکتر سیاووش مقصودلو که به همراه همسر و فرزندش در جریان سقوط هواپیمای اوکراینی جان باختند، دیدار و با آنان ابراز همدردی کرد.

دکتر واعظی در مراسم افتتاح کارخانه تولید کاغذ تیشو در آق‌قلا:

پیام افتتاح طرحهای عمرانی به دشمنان؛ ما متحدیم، کشورمان را می‌سازیم و تسلیم فشارها هم نمی‌شویم

رئیس دفتر رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از کارخانه تولید کاغذ تیشو (مواد اولیه تولید دستمال کاغذی) در شهرستان آق‌قلا تاکید کرد: پیام این افتتاح‌ها و ساختن‌های دوباره به دشمنان این است که ما متحد هستیم ، کشورمان را می‌سازیم و تسلیم فشارها هم نمی‌شویم.

با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور؛

عملیات اجرایی ساخت مجموعه تفریحی شهربازی مدرن گرگان آغاز شد

رئیس دفتر رئیس جمهور روز جمعه در ادامه افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های زیرساختی و توسعه‌ای در استان گلستان در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت مجموعه تفریحی شهربازی مدرن شهر گرگان کلنگ احداث این شهر بازی را بر زمین زد.

دکتر واعظی در نماز جمعه گرگان:

دولت با تمام توان برای حل مشکلات مردم تلاش می کند/ توسعه و پیشرفت استان گلستان مورد توجه جدی دولت است/ با وحدت ، همدلی و مقاومت باید دشمن را مایوس کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهور پس از افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های توسعه ای شهرستان گنبد در نماز جمعه گرگان به امامت آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه وامام جمعه گرگان حضور یافت و با ابلاغ سلام‌های گرم رئیس جمهور به مردم خوب استان از تریبون نماز جمعه تصریح کرد: دولت برای توسعه و پیشرفت کشور و حل مشکلات مردم تمام تلاش خود را انجام می دهد و در این راه توسعه و پیشرفت روزافزون استان گلستان مورد توجه ویژه ما است.

دکتر واعظی در آیین افتتاح همزمان پروژه های اقتصادی و زیربنایی گنبدکاووس:

دولت با تمام توان برای رفع محرومیت استانهای محروم تلاش می کند/ به رغم تحریم ها و فشار اقتصادی بی سابقه آمریکا هیچ پروژه ای را در مناطق محروم تعطیل نکردیم/ خوشبختانه ایران به کارگاه سازندگی تبدیل شده است/ حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات دوم اسفند دشمنان ملت و نظام را مایوس خواهد کرد

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به رغم فشار تحریمهای بی سابقه آمریکا ، به کارگاه سازندگی تبدیل شده و این فشارها تاثیری در اراده ملت و تلاش دولت برای توسعه و پیشرفت کشور نداشته است، گفت: دولت با تمام توان برای حل مشکلات استان‌ها و رفع محرومیت‌ها تلاش می کند و هیچ پروژه‌ای را در مناطق محروم کشور با وجود فشار اقتصادی دشمنان تعطیل نکردیم.

مناسبت ها