رئیس دفتر رئیس جمهور:

هدف اصلی طرح اصلاح قیمت بنزین کمک معیشتی به طبقه متوسط و کمتر برخوردار است/با حمایت رهبر معظم انقلاب از تصمیم سران، راه بهانه جویی و ایرادگیری و مانع گذاری در اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین بسته شده است/ دولت با نظارت و مدیریت بازار، اجازه برخی سودجویی‌ها و گرانی دیگر کالاها را نمی دهد/قدردانی از حمایت رهبر انقلاب اسلامی از تصمیم سران قوا در اصلاح قیمت بنزین

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تقدیر از حمایت صبح امروز رهبر انقلاب اسلامی از تصمیم سران قوا در اصلاح قیمت بنزین گفت: حمایت ارزشمند مقام معظم رهبری نشان می‌دهد شجاعت و تدبیر در زمان تصمیم‌گیری برای انجام جراحی‌های اقتصادی با هدف حمایت از معیشت مردم و بهبود شرایط اقتصادی کشور یکی از مطالبات رهبر انقلاب است.

قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال پرشور مردم استان های یزد و کرمان از کاروان دولت تدبیر و امید

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال گرم و پرشور مردم استان های دارالعباده و دیار کریمان از کاروان دولت تدبیر و امید، تاکید کرد که این استقبال پرشور، جلوه ای تازه از همبستگی، اتحاد و اعتماد ملی آفرید و فرصت ارزشمندی برای خادمان ملت ایجاد کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست هم اندیشی فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان یزد:

گروه ها و جناح های سیاسی با هوشیاری به دشمن اجازه سوء استفاده ندهند/ انتظارات و توقعات از دولت باید بر اساس توانایی و مقدورات آن باشد/ گروه ها و احزاب انتخابات را به صحنه اختلاف تبدیل نکنند/ دوقطبی سازی جامعه در این مقطع حساس، به ضرر کشور و وحدت ملی است

رئیس دفتر رئیس جمهور همه گروه ها، طیف ها و حامیان و جناح های سیاسی را به درک شرایط امروز کشور فرا خواند و با توصیه به حفظ انسجام و وحدت اظهار داشت: زمانی که فشار حداکثری و تحریم اقتصادی دشمن بر روی ملت ایران وجود دارد و دشمنان معیشت مردم را هدف قرار داده اند، باید با هوشیاری بیشتری با مسائل مختلف برخورد کرد و اجازه سوء استفاده به دشمن را نداد.

دکتر واعظی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد:

دولت برای تکمیل زیرساخت ها و عمران و آبادانی روزافزون استان یزد اهتمام جدی دارد

رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار نماینده ولی فقیه در استان یزد، اهتمام جدی دولت برای تکمیل زیرساخت ها و عمران و آبادانی روزافزون استان یزد را مورد تاکید قرار داد.

دکتر واعظی در نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان یزد:

سیاست دولت ایجاد آرامش در اقتصاد و حمایت از بخش خصوصی است/ مشکلات و مسائل اقتصادی کشور با همکاری دولت و بخش خصوصی حل و فصل می شود/ سیاست دولت تعامل و حمایت از بخش خصوصی است

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه سیاست دولت ایجاد آرامش در اقتصاد و حمایت از بخش خصوصی است، گفت: دولت به دنبال آن است که به رغم همه محدودیت ها شرایطی ایجاد کند که کارآفرینان و تولیدگران بتوانند به راحتی در عرصه صادرات و واردات فعالیت کنند.

دکتر واعظی در نشستی با فناوران و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآفرین استان یزد:

دانشگاه‌ها باید از آموزش محور به مهارت‌محور تبدیل شوند/حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان یک ضرورت است/ دانشگاه با ایجاد ارتباط با بخش صنعت، می تواند به مرکز تولید و خلق ثروت تبدیل شود/ برای موفقیت و آبادانی کشور هیچ راهی جز حمایت از ایده‌های جوانان نخبه وجود ندارد

رئیس دفتر رئیس جمهور تبدیل اقتصاد سنتی به سمت اقتصاد دانش‌بنیان را یک ضرورت دانست و با تأکید بر اهتمام دولت در این زمینه، اظهار داشت: برای رقابت پذیر کردن تولیدات و کالاهای ایرانی در بازارهای جهانی، چاره‌ای جز حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان وجود ندارد و رئیس جمهور بر این موضوع تأکید جدی دارند.

بازدید دو ساعته رییس دفتر رییس جمهور از پارک علم و فناوری استان یزد/ گفت و گوی صمیمی دکتر واعظی با جوانان نوآور استان یزد

رئیس دفتر رئیس جمهور در بازدید از پارک علم و فناوری استان یزد که بیش از دو ساعت به طول انجامید در فضایی صمیمی و دوستانه با جوانان نوآور استان یزد و اعضای شرکت های دانش بنیان دیدار و گفت و گو کرد.

عیادت نماینده رئیس جمهور از آیت الله امینی

نماینده رئیس جمهور به همراه استاندار قم، عصر جمعه با حضور در منزل آیت الله امینی از اقدامات درمانی صورت گرفته برای درمان وی مطلع شد.

با حضور در یکی از بیمارستان های تهران و به نمایندگی از سوی رئیس جمهور؛

دکتر واعظی از آیت الله حسینی بوشهری عیادت کرد

رییس دفتر رییس جمهوری عصر پنجشنبه به نمایندگی از سوی رییس جمهور با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری دبیرشورای عالی حوزه های علمیه سراسر کشور و امام جمعه قم عیادت کرد.

دکتر واعظی از مجتمع پتروشیمی بوشهر بازدید کرد

رئیس دفتر رئیس جمهور در آخرین مرحله از سفر دو روزه خود به استان های فارس و بوشهر ظهر پنجشنبه از مجتمع پتروشیمی بوشهر بازدید کرد و با روند تکمیل بخش های مختلف این پروژه آشنا شد.

دکتر واعظی در جلسه شورای اداری شهرستان های جنوب استان بوشهر:

وظیفه دولت تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات مردم است/ دولت باید از تصدی گری دست بردارد/ افزایش تولید داخلی کلید برون رفت از مشکلات

رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان های جنوب استان بوشهر (عسلویه، کنگان، دیّر، جم) تصریح کرد: وظیفه دولت تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات مردم است و به رغم مشکلات اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه این تلاش برای توسعه و پیشرفت کشور هیچ گاه متوقف نخواهد شد.

دیدار صمیمی رییس دفتر رییس جمهور با علما و روحانیون شهرستان عسلویه/ آنچه توطئه دشمنان را خنثی می‌کند اتحاد و همدلی است/ بزرگترین سرمایه ما وحدت است

رئیس دفتر رئیس جمهور روز پنجشنبه در دیدار علما، روحانیون و شوراهای شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی آرامش بخش جامعه است و آنچه توطئه دشمنان را خنثی می کند همین همدلی و انسجام بین آحاد مردم است.

حضور سرزده رئیس دفتر رییس جمهور در جمع مردم عسلویه

رئیس دفتر رئیس جمهور چهارشنبه شب در بازگشت به عسلویه از لامرد، به صورت سرزده در پارک ساحلی شهر نخل تقی در شهرستان عسلویه حضور یافت و در فضایی صمیمی با خانواده هایی که در پارک حضور داشتند، گفت و گو کرد.

مناسبت ها