معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور درگذشت شادروان احمدرضا دالوند را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در پیامی درگذشت شادروان احمدرضا دالوند؛ روزنامه نگار و طراح برجسته گرافیک مطبوعاتی را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای ایشان، رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.

قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال صمیمی مردم استان سمنان از کاروان دولت تدبیر و امید

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال صمیمانه و پرشور مردم خطه باستانی استان سمنان از رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید، اظهار امیدواری کرد، با بهره‏ گیری مطلوب از پروژه‏ های متعدد که در این سفر افتتاح و آغاز به کار کرد و نیز با اجرا و اتمام سایر طرح‌های مصوب دولت، بویژه طرح بلند مدت و راهبردی تامین آب شرب، گام‏های اساسی‌تری برای توسعه و رفاه عمومی در استان برداشته شود.

دکتر واعظی در دیدار فعالان سیاسی و تشکل‌های مردم نهاد استان سمنان:

هیچ قدرتی نمی‌تواند به دولت، حکومت و نظام مورد حمایت مردم، آسیب بزند/ دکتر روحانی تا آخر پای قول‌های خود به مردم ایستاده است/ دولت در خدمت‌رسانی به مردم هیچ خط و مرزی نمی‌شناسد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ، حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهور در سفرهای استانی را موجب خنثی شدن بسیاری از توطئه‌ها و یاوه‌گویی‌های برخی قدرتمندان علیه ملت و کشور ایران دانست و تصریح کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند به دولت، حکومت و نظامی که از حمایت مردم برخوردار است، آسیبی برساند.

دکتر واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت:

حکم شهردار تهران امروز از سوی وزیر کشور صادر می شود/ استیضاح وزیر خارجه شائبه سیاسی دارد و به صلاح کشور نیست/ دولت و مجلس با حمایت از دکتر ظریف، اجازه نمی دهند فرمانده دیپلماسی کشور تنها بماند / حمایت از تولید، سیاست محوری دولت است

رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه مباحثی که باعث تضعیف وزیر و وزارت خارجه شود، اصلا به صلاح کشور نیست، تصریح کرد: به نظر من بحث استیضاح وزیر خارجه ، یک بی سلیقگی سیاسی است و اگر گروهی با دولت اختلاف سلیقه دارند، نباید در جایی که ما بیش از هر زمان دیگر نیاز به حمایت داریم، وارد شوند.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

جلسه تودیع و معارفه معاون مراسم و تشریفات دفتر رئیس جمهور

جلسه تودیع و معارفه معاون مراسم و تشریفات دفتر رئیس جمهور روز دوشنبه با حضور دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور برگزار شد.

با حضور دکتر واعظی انجام شد؛

برگزاری جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان سمنان/ تاکید بر پیگیری و اتمام پروژه های دولتی و بخش خصوصی/ عزم جدی دولت دوازدهم برای برطرف شدن موانع اجرایی و سرمایه گذاری پروژه ها

جلسه توسعه و سرمایه گذرای استان سمنان روز دوشنبه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور، سرپرست استانداری و جمعی از مسئولان این استان برگزار و مهم ترین برنامه ها و ظر فیت های دولتی و بخش خصوصی برای توسعه و پیشرفت استان سمنان بررسی شد.

قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال صمیمی مردم استان آذربایجان غربی از کاروان دولت تدبیر و امید

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال صمیمانه و پرشور مردم خطه غیور پرور استان آذربایجان غربی از رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید، اظهار امیدواری کرد با تأکیدات ریاست جمهوری بر تسریع در اجرا و بهره ‏برداری از این طرح‏ها و برنامه ‏ها، هر چه زودتر شاهد تحولی قابل قبول در راستای توسعه پایدار و افزایش رفاه و معیشت مردم شریف این استان باشیم.

دکتر واعظی در نشست با نخبگان و فعالان سیاسی استان آذربایجان غربی:

دمکراسی بدون اخلاق و رفتار دمکراتیک جلوه‌گر نخواهد شد/ باید همواره صداقت و نجابت را با رفتار و کنش سیاسی توأمان داشته باشیم/ امنیت یکی از مهم‌ترین ارکان توسعه است/ نباید با برخی مواضع، مردم را نسبت به آینده نا اُمید کنیم/ همه باید به دنبال ریشه‌کن کردن فساد و از بین بردن تبعیض در جامعه باشیم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دولت با همه توان در راستای عمل به تعهدات و پاسخ به مطالبات به حق مردم تلاش می‌کند، گفت: نباید اجازه دهیم یأس و ناامیدی که هدف اصلی دشمنان در ایجاد جنگ اقتصادی، علیه ملت ایران است، در جامعه گسترش پیدا کند.

دکتر واعظی در نشست با فعالین و تشکل‌های اقتصادی استان آذربایجان غربی:

همکاری دولت و بخش خصوصی برای ایجاد شتاب در توسعه استان ضروری است/ ارز صادراتی باید به چرخه اقتصاد کشور برگردد/ دولت مکانیسم و مشوق‌های خاصی برای صادرکنندگان در نظر دارد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه استان آذربایجان غربی از ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی در حوزه‌های مختلف اقتصادی برخوردار است، گفت: بدون تردید مسئولین استانی و بخش خصوصی، با همکاری صادقانه و با انگیزه مضاعف می‌توانند در مسیر توسعه و آبادانی این استان، شتاب ایجاد کنند.

حضور دکتر واعظی در مراسم ترحیم مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی

رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، در مراسم ترحیم مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی شرکت کرد.

باحکم رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری؛

سرپرست معاونت پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری منصوب شد

رئیس دفتر رئیس جمهوری روز سه شنبه  طی حکمی "علی اکبر اسماعیل آبادی " را به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.