مولاوردی در همایش نقش‌آفرینی زنان در حماسه آزاد سازی خرمشهر:

مصمم هستیم فرهنگ و ارزش‌های دوران دفاع مقدس را به نسل جوان انتقال دهیم / زنان در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی حضور فعال داشته اند/ استان خوزستان را به الگویی برای آبادانی و تحقق توسعه با اتکاء بر توانمندی زنان تبدیل کنیم/تجلیل از زنان فعال در عرصه دفاع مقدس و دوران انقلاب اسلامی

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با تجلیل از نقش‌آفرینی زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهارداشت: زنان در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی حضور فعال داشته و در تمام صحنه‌ها همپای پدران و برادران خود نقش‌آفرینی می‌کردند.

شناسه خبر: 99222 -

جمعه 5 خرداد 1396 - 10:33

شهیندخت مولاوردی روز پنج‌شنبه در همایش نقش‌آفرینی زنان در حماسه آزاد سازی خرمشهر، نقش‌آفرینی زنان در ابعاد مختلف را غیرقابل انکار دانست و گفت: متأسفانه از نقش زنان بی‌ادعایی که در دوران دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند، غفلت شده است و باید هر چه بیشتر به آن توجه شود.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به اقدامات دولت یازدهم و معاونت امور زنان و خانواده در شناسایی و معرفی زنان فعال در عرصه دفاع مقدس و دوران انقلاب اسلامی، گفت:‌ مصمم هستیم فرهنگ و ارزش‌های این دوران را به نسل جوان انتقال دهیم.

مولاوردی تأکید کرد: به همان اندازه که انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر بازوی مردان استوار بوده ،بر دوش زنان هم استوار بوده است و امروز حفظ و پاسداشت و انتقال ارزش‌های آن دوران به نسل جوان را وظیفه خود می‌دانیم و باید با استفاده از ابزارهای مختلف در این مسیر گام برداریم.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: در شرایطی که بعد از حماسه بزرگ ملت ایران در روز جمعه و با حضور 41 میلیون‌نفری در پای صندوق‌های آراء‌ شکل گرفت، امروز در اوج غرور اقتدار ایستاده‌ایم و امیدواریم این شرایط ادامه یافته و با ادامه راه شهدا در مسیر آبادانی کشور، بخصوص استان خوزستان با اتکاء به توان و ظرفیت زنان این دیار گام برداریم و این استان را به الگویی برای آبادانی و تحقق توسعه با اتکاء توانمندی زنان تبدیل کنیم.

در این مراسم همچنین معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده از زنان فعال در عرصه دفاع مقدس و دوران انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

شناسه خبر: 99222

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی