معاون حقوقی رییس جمهور:

مردم پیروز عرصه انتخابات بودند / ملت ایران همیشه پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند / ملت در انتخابات ریاست جمهوری بر وعده های تو خالی پیروز شد

حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری معاون حقوقی رییس جمهور ، عصر دوشنبه در جشن حماسه در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج، با تقدیر و تشکر بخاطر حضور پرشور و پرعظمت ملت ایران در انتخابات 29 اردیبهشت، گفت: ملت ایران همیشه پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران است و باید قدردان این پشتیبانی بود.

شناسه خبر: 99171 -

دوشنبه 1 خرداد 1396 - 21:53

معاون حقوقی رییس جمهور با بیان اینکه رهبر معظم‌انقلاب اسلامی با تدبیر، رهنمون‌ها و هدایت‌های عالمانه انتخابات اخیر را به سر منزل مقصود رساندند، افزود: مردم ایران با هدایت‌های مقام معظم رهبری در هیچ شرایطی از آرمان‌های خود دست نخواهند کشید و با  شور و نشاط پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد.

حجت‌الاسلام انصاری به یکپارچگی ملت ایران در انتخابات 29 اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: ما ملتی هستیم که دمکراسی را به مدعیانش درس می‌دهیم و شاهد آن هستیم در عین حال این انتخابات در کمال امنیت، نشاط و امید به سرانجام رسید.

معاون حقوقی رییس جمهور با توجه به اینکه بخشی از مردم به سبب اتمام زمان اخذ رای موفق نشدند رای خود را به صندوق بیندازند،به مشارکت 80 درصدی مردم استان البرز در این انتخابات اشاره کرد و تأکید کرد: براستی مردم پیروز عرصه انتخابات بودند.

معاون حقوقی رییس جمهور ادامه داد: ملت در انتخابات ریاست جمهوری بر وعده های تو خالی پیروز شد و باید همواره قدردان مردم باشیم.

حجت‌الاسلام انصاری با اشاره به سخنان رییس جمهور مبنی بر تحقق وعده های دولت تدبیر و امید، تاکید کرد: برای تحقق بخشیدن وعده‌های دولت دوازدهم به همکاری تمام آحاد مردم نیازمندیم.

شناسه خبر: 99171

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده