دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی در دیدار استاندار خراسان شمالی:

دولت یازدهم به حمایت همه جانبه از زنان و ارتقای جایگاه آنان در مناصب مدیریتی اهتمام جدی دارد/ آموزش آحاد مردم برای نهادینه شدن حقوق شهروندی ضروری است

دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی با اشاره به اعتقاد جدی دولت تدبیر و امید به ویژه دکتر روحانی به حقوق شهروندی و حمایت از حقوق بانوان تصریح کرد: دولت یازدهم به حمایت همه جانبه از زنان و ارتقای جایگاه آنان در مناصب مدیریتی و سطوح مختلف اجتماع اهتمام جدی دارد.

شناسه خبر: 99093 -

سه شنبه 19 ارديبهشت 1396 - 12:13

دکتر الهام امین زاده دوشنبه شب و در دیدار استاندار خراسان شمالی، آموزش آحاد مردم برای نهادینه شدن حقوق شهروندی را امری ضروری خواند و با اشاره به وحدت اقوام و انسجام مردم و مسئولان خراسان شمالی، از این استان به عنوان نمادی از وحدت ملی یاد کرد.

وی که برای حضور و سخنرانی در همایش ملی حقوق شهروندی به بجنورد سفر کرده است، از تدابیر اتخاذ شده در مجموعه مدیریتی استان خراسان شمالی در زمینه تکریم ارباب رجوع و راه اندازی میز خدمت قدردانی کرد.

استاندار خراسان شمالی نیز در این دیدار با اشاره به تأکیدهای مکرر خود خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی مبنی بر رعایت حقوق شهروندان و برشمردن برخی مصادیق آن گفت: از نخستین روز انتصاب به عنوان استاندار اعلام کردم که کسی حق ندارد از رسانه ها شکایت کند؛ ضمن این که به تمام مدیران دستگاه ها ابلاغ شد که اختلافات بین دستگاهی باید داخل استان و در همین مجموعه مدیریتی حل و فصل شود.

محمدرضا صالحی با اشاره به رونمایی از منشور حقوق شهروندی در دولت تدبیر و امید تصریح کرد: با توجه به ریل گذاری های 4 ساله اخیر در کشور امیدوار هستیم که در سال های آتی نیز برنامه های این حوزه با قوت بیشتری تداوم یابد.

وی با تأکید بر ضرورت بهره گیری هر چه بیشتر از توانمندی زنان شایسته در جایگاه های مدیریتی گفت: به جز انتصاب چند مدیرکل از میان بانوان توانمند استان، در حال حاضر 90 دهیار زن هم در این استان مشغول کار هستند که شاید بیشترین درصد به نسبت جمعیت در کشور باشد.

شناسه خبر: 99093

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده