مولاوردی در دیدار وزیر توانمند سازی زنان و حمایت از حقوق کودکان اندونزی:

تبادل تجربیات به رفع چالشهای مشترک در حوزه خانواده در جوامع اسلامی کمک می کند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در دیدار "یوهانا سوسانا یمبیس" وزیر توانمندسازی زنان و حمایت از کودکان اندونزی اظهارداشت: تبادل ایده ها و تجارب موفق می تواند به رفع چالشهای مشترک در حوزه خانواده در جوامع اسلامی کمک کند.

شناسه خبر: 98973 -

جمعه 8 ارديبهشت 1396 - 08:40

شهیندخت مولاوردی در این دیدار که عصر پنجشنبه در حاشیه نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی در مشهد (در چارچوب رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام -٢٠١٧) انجام شد، با بیان اینکه در این نشست ایده ها و راهکارهای موثری برای سیاستگذاری موفق اجتماعی در حوزه خانواده مطرح شد، گفت: تبادل این ایده ها و تجارب موفق می تواند به رفع چالشهای مشترک در حوزه خانواده در جوامع اسلامی کمک کند.

وی افزود: تمایل و آمادگی داریم چارچوبی مشخص برای همکاری و تعامل در حوزه مسائل زنان و خانواده با اندونزی داشته باشیم تا وضعیت مطلوب روابط سیاسی دو کشور به عرصه تعاملات اجتماعی و حوزه زنان و خانواده نیز تسری یابد.

خانم یوهانا سوسانا یمبیس وزیر امور زنان اندونزی نیز در این دیدار با تشکر از برگزاری این نشست گفت: ایده های بسیار خوبی در این نشست مطرح شد و دیدارها و گفتگوهای وزرای حاضر نیز بسیار پربار و پرثمر بود.

وی اظهار داشت: تمایل داریم بر اساس پیشنهادات و راهکارهای مطرح شده در این دیدار تفاهم نامه ای برای گسترش همکاری های دو کشور در حوزه زنان و خانواده به امضا برسانیم.

شناسه خبر: 98973

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای خارجی

اخبار مرتبط

گالری مرتبط



فیلم مرتبط



اخبار برگزیده