حجت الاسلام انصاری در دیدار خانواده معظم شهیدان کلانتری و کمالی در ساری :

توفیقات دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران است

معاون حقوقی رییس جمهوری روز پنجشنبه در ادامه سفر به مازندران با خانواده معظم شهیدان کلانتری و کمالی در ساری دیدار و در فضایی صمیمی و معنوی، ضمن دلجویی و قدردانی از زحمات و ایثارگری های آنان، تاکید کرد که توفیقات دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

شناسه خبر: 98969 -

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 - 22:36

حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری ابتدا در منزل شهیدان والا مقام اسدااله و عسکری کلانتری حضوریافت و سپس به دیدار خانواده شهید مدافع حرم  اهل بیت (س)  سعید کمالی رفت و از جانفشانی های این شهیدان والامقام و خانواده آنان تجلیل کرد.

معاون حقوقی رییس جمهوری در این دیدارها تصریح کرد: پشتوانه اصلی نظام، سرمایه و معنویت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بوده و خدمت به این عزیزان، وظیفه و افتخاری برای دولت تدبیر و امید است و رییس جمهوری نیز همواره بر این امر تاکید کرده اند.

حجت الاسلام انصاری در دیدار با خانواده شهید کمالی تصریح کرد: شهدای حرم اهل بیت(ع) مظلومیت مضاعف دارند و در دیار غربت جان خود را فدای اسلام کردند که طبعا اجر آنان نیز مضاعف است.

معاون حقوقی رییس جمهوری ادامه داد: اگر حضور به موقع جمهوری اسلامی ایران و شهدای مدافع حرم نبود،به ساحت مقدس قبور ائمه اطهار در عراق و سوریه جسارت می شد و در عین حال با داعش و عوامل استکباری هم مرز می شدیم.

شهید اسدالله کلانتری در سال ۶۱ در عملیات رمضان و طلبه شهید عسکری کلانتری در سال ۶۵ و عملیات کربلای ۵ به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

شهید سعید کمالی نیز در دفاع از حرم اهل بیت (ع) توسط تروریست های تکفیری در سوریه به مقام والای شهادت نائل شد.

شناسه خبر: 98969

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده