با حضور حجت الاسلام انصاری انجام شد؛

افتتاح کارخانه تولید خوراک مختص ماهیان خاویاری

معاون حقوقی رییس جمهوری روز پنجشنبه و در ادامه سفر یک روزه به استان مازندران در شرکت تعاونی ماهیان خاویاری قره برون در روستای گلدشت جویبار حضور یافت و کارخانه تولید خوراک مختص ماهیان خاویاری را افتتاح کرد.

شناسه خبر: 98958 -

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 - 16:34

این کارخانه بخشی از شرکت تعاونی ماهیان خاویاری قره برون است که با ظرفیت سالانه ۲۰ هزار تن و هزینه احداث ۲۰ میلیارد تومانی، نیاز کشور در واردات غذای ماهیان خاویاری را تامین می کند.

همچنین حجت الاسلام انصاری از واحد تولید ۳۰ تن خاویار و ۲۰۰۰ تن گوشت ماهیان خاویاری در این شرکت  بازدید کرد.

معاون حقوقی رییس جمهوری در حاشیه این بازدید و  در جمع خبرنگاران با اشاره به نامگذاری دو سال به اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: از ابتدا دستورالعمل ها و سیاست های کلی دولت برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب ابلاغ و ستاد اقتصاد مقاومتی در دولت به ریاست معاون اول رییس جمهور تشکیل شد.

حجت الاسلام انصاری تاکید کرد: اساس سیاست دولت نگاه به درون  و بهره گیری از ظرفیت ها و نیروهای داخلی و بومی است که برای ۲۱ هزار واحد صنعتی نیمه تعطیل ، ۱۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی اختصاص داده شد.

معاون حقوقی رییس جمهوری افزود: در معاونت حقوقی ریاست جمهوری برای کمک به بخش خصوصی در زمینه ارائه لوایح تسهیل قوانین و حذف مجوزهای غیر ضروری گام های بسیار خوبی برداشته شده است.

شناسه خبر: 98958

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده