معاون حقوقی رییس جمهور در جلسه شورای اداری استان مازندران:

انتخابات فرصتی برای کاندیداها جهت کمک به امیدافزایی میان مردم است / عرصه تبلیغات انتخاباتی صحنه آزمون صداقت، امانت، عدالت، انصاف و تقوای کاندیداها است

معاون حقوقی رییس جمهور تاکید کرد: انتخابات فرصت مغتنمی برای کاندیداها است تا در دورانی که دشمنان مایوس از تحریم و جنگ که به دنبال جداکردن جوانان از گذشته پرافتخار و پیام امام راحل و انقلاب و شهیدان هستند، به امید افزایی و افزایش اعتماد به نفس مردم کمک کنند.

شناسه خبر: 98950 -

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 - 12:10

حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان مازندران با اشاره به انتخابات پیش رو و بهار سیاسی، آزادی، اعتماد به نفس و اتکا به آرای ملت ایران در مهندسی نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: رییس جمهور به عنوان شخصیت دوم مملکت، شخصیتی است که سیما، گفتار، اندیشه، منش و رفتارش انعکاس تمدن ، ادب، دانش و بینش ملت بزرگ ایران است.

معاون حقوقی رییس جمهور با بیان اینکه مازندران مهد بزرگمردان تاریخ سیاسی ایران و پایگاه همیشگی اهل بیت(ع) بوده است، اظهار داشت: در طول قرون مردانی از این سرزمین مشعل داران دفاع از اسلام، اهل بیت، اجتهاد و علم و پیشرفت بودند.

حجت الاسلام انصاری ادامه داد: مردمان مازندران در همه عرصه ها سخت کوش بودند و در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با ارزش ترین دارایی های خود یعنی فرزندانشان را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده اند و امروز نیز این استان نقطه امید ایران و اتکای نظام و پایگاه دلگرمی رهبری و مسئولان است.

معاون حقوقی رییس جمهوربا اشاره به سیاست ها و خدمات دولت تدبیر و امید گفت: این روزهای آغاز معرکه تبلیغات انتخابات به دولت ظلم می شود و از همه  کاندیداها می خواهم که پیام بعثت را در تبلیغات انتخاباتی مراعات کنند.

حجت الاسلام انصاری تاکید کرد: عرصه تبلیغات انتخاباتی صحنه آزمون صداقت، امانت، عدالت، انصاف و تقوای کاندیداها است و مردم هوشمند، بصیر و با انصاف ایران به سخنان کاندیداها در سفرهای تبلیغاتی و برنامه های صداوسیما توجه می کنند و  به خوبی کم انصافی ها و بی انصافی های برخی داوران را می فهمند و واکنش نشان می دهند.

معاون حقوقی رییس جمهور  افزود: مردم ایران در فراز و فرودهای تجربه مردم سالاری دینی در نقطه ای از بلوغ سیاسی و آگاهی هستند که بتوانند برنامه ها را بشناسند و در ترازوی انصاف در میدان عمل بسنجند که کدام برنامه ها به واقعیت نزدیک است.

حجت الاسلام انصاری از همه کاندیداها خواست تا برنامه هایشان را ارائه کنند تا مردم ارزیابی کنند و با تخریب امیدملت در میدان دشمنان که درصدد تخریب هستند، بازی نکنند.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با مطالعه درست،  هدف گذاری درستی انجام داد، گفت :شناسایی تهدیدهای بزرگ موجود، توانمندی های بالقوه و ظرفیت های کشور و همچنین برنامه ریزی برای تبدیل تهدیدها به فرصت ها از جمله هدف گذاری های دولت بود.

معاون حقوقی رییس جمهور افزود: یکی از این تهدیدها تهمت حرکت ایران به سمت ساخت سلاح هسته ای بود که قطعنامه های مختلفی علیه جمهوری اسلامی ایران صادر شد تا ایران را به زانو دربیاورندو سیاست نفت در برابر غذا را پیگیری  می کردند.

حجت الاسلام انصاری گفت: دولت برجسته ترین سرداران و فرماندهان نبرد حقوقی و دیپلماتیک خود را وارد میدان مذاکرات کرد  و مردان شجاع و جان برکف تیم مذاکره کننده هسته ای در ۱۸ ماه مصاف بی نظیر  با تمام قوا در برابر قدرت های حقوقی و دیپلماتیک جهانی ایستادگی کردند.

معاون حقوقی رییس جمهور ادامه داد: امروز اگر ترامپ سخنی علیه برجام بگوید، اتحادیه اروپا پیش از ما پاسخ او را می دهد و ما در برجام اجماع جهانی علیه ایران را شکستیم و آمریکا را در ضدیت با برجام منزوی کردیم.

حجت الاسلام انصاری با تاکید بر اینکه گام بعدی دولت نجات اقتصاد در حال مر‌گ ایران بود، گفت: اگر تورم مهار نشده بود، شاهد تورم سه رقمی بودیم و بلای ونزوئلا بر سر ما می آمد.

شناسه خبر: 98950

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده