حجت الاسلام انصاری در نشست شورای روابط عمومی دستگاههای اجرایی:

اطلاع از دستاوردهای نظام حق عمومی مردم است

معاون حقوقی رییس جمهور در نشست اعضای شورای روابط عمومی های دستگاههای اجرایی ، با بیان اینکه نگاه به مقوله تبلیغ و توجه به تامین هزینه های اطلاع رسانی باید در ذات طرحها و پروژه ها قرار گیرد، تاکید کرد:دنیا روی شکل دهی به افکار عمومی می چرخد و دنیای مدرن امروز به این نگاه رسیده است که هزینه تبلیغات برای برنامه ها جایگاه خودش را دارد و گاهی در تولید، هزینه تبلیغات با هزینه تولید کالا برابری می کند.

شناسه خبر: 98722 -

شنبه 26 فروردين 1396 - 18:03

حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری روز شنبه تصریح کرد: اطلاع از دستاوردهای نظام حق عمومی مردم است و باید با بکارگیری شیوه های نوین این دستاوردهای نظام برای مردم تبیین شود.

معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به اینکه امروز عرصه تبلیغ خیلی گسترده و میزان اثرگذاری آن بسیار عمیق و جدی است، اظهار داشت: همه دیدند که آمریکایی ها با پخش تصاویری از یک حادثه در سوریه و تبلیغ اینکه یک حمله شیمیایی انجام شده است، چگونه زمینه را برای حمله نظامی خود مهیا کردند، اما قتل عام روزانه زنان و کودکان و مردان در یمن به وسیله بمباران و تبعات ناشی از آن مثل قحطی و خشکسالی، هیچ بازتابی در دنیا پیدا نمی کند.

وی افزود: باید از متخصصین روانشناسی و روابط عمومی داخلی و خارجی برای افزایش اثرگذاری شیوه های تبلیغی و اطلاع رسانی بهره گرفت. دستگاههای اجرایی باید در کنار اعتباراتی که برای پروژه ها در نظر می گیرند، اعتباراتی نیز برای تبلیغ و اطلاع رسانی در راستای افزایش امید و نشاط مردم در نظر بگیرند.

دکتر انصاری با بیان اینکه هر دستگاه باید خدمات خودش را با روشهای درست تبلیغ کند تا امید و اعتماد مردم به نظام افزایش یابد، اضافه کرد: شبکه های روابط عمومی استانداری ها و فرمانداری ها باید با مشارکت مسئولان بخشداری ها و دهداریها تشکیل شده و با تغذیه و طراحی اطلاعاتی از سوی شورای روابط عمومی مرکز، کار تبیین دستاوردهای نظام را در استانها و شهرستانها انجام دهند.

شناسه خبر: 98722

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده