دکتر نهاوندیان در حاشیه افتتاح فاز ٣ مرکز نگهداری و درمان اخوان و در گفتگو با خبرنگاران:

ظرفیت نگهداری و درمان معتادان در استان تهران نسبت به چهار سال قبل ٢٥ برابر شده است

رییس دفتر رییس جمهور عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح فاز ٣ مرکز نگهداری و درمان اخوان در گفتگو با خبرنگاران درباره اقدامات صورت گرفته طی کمتر از سه ماه در راستای رفع مشکلات مربوط به معتادان متجاهر و ساماندهی آنها گفت: امروز ظرفیت نگهداری و درمان معتادان در استان تهران نسبت به چهار سال قبل ٢٥ برابر شده و این نشان از دستیابی به یک توفیق خوب در این زمینه و آمادگی کامل برای مقابله با این پدیده در نظام است.

پنجشنبه 24 فروردين 1396 - 21:20

دکتر محمد نهاوندیان با بیان اینکه در بازدیدی که سه ماه قبل از این منطقه انجام شد، برای افزایش ظرفیت نگهداری معتادان در مرکز تصمیم گیری شد، اظهارداشت: با اقدام فوری و تلاشی که صورت گرفت امروز در مرکز اخوان شاهد ٤٠ درصد افزایش ظرفیت هستیم و اجرای سه فاز بعدی نیز پیگیری خواهد شد و در آینده این مجموعه کل نیاز غرب استان تهران را می تواند پاسخگو باشد.
وی افزود: خوشبختانه با اقدام فوری نیروی انتظامی ، منطقه گورستان نصیرآباد که محل فروش و توزیع مواد مخدر بود، پاکسازی شده  و امنیت و آرامشی در آنجا برای مردم بوجود آمده است.
دکتر نهاوندیان تصریح کرد: در سالی که به نام اقدام و عمل نامگذاری شده بود، این اقدامات نمونه خوبی از اقدام و عمل بود و امیدواریم در سال ٩٦ نیز که سال تولید و اشتغال است ، در راستای ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان تلاش خوبی انجام شود.
رییس دفتر رییس جمهور افزود: جوان بانشاط و دارای شغل هرگز به سمت اعتیاد و مواد مخدر نخواهد رفت.

شناسه خبر: 98694