دکتر روحانی رحلت آیت‌الله هادی باریک‌بین را تسلیت گفت

رییس جمهور در پیامی رحلت عالم پارسا و ابوالشهید مرحوم حضرت آیت‌الله‌ هادی باریک‏ بین، نمایندة سابق ولی فقیه در استان قزوین را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همجواری با اولیاء الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.

شناسه خبر: 98605 -

شنبه 19 فروردين 1396 - 16:07

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

 

  بسم‏ الله الرحمن الرحیم  

«اذا مات المؤمن الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمة لایسدها شیء»

رحلت عالم پارسا و ابوالشهید مرحوم حضرت آیت‌الله‌ هادی باریک‌‏بین، نماینده سابق ولی فقیه در استان  قزوین، موجب تاثر و تألم خاطر شد.

این روحانی مجاهد و معتمد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری، در مقاطع مختلف مبارزه تا پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن، با تلاشی خستگی­ ناپذیر در عرصه‌‏های مختلف دینی، فرهنگی و سیاسی، منشأ خدمات ارزشمندی شد. علاوه بر سالهای متمادی امامت نماز جمعه شهرستان قزوین،‌ حضور و بازدید مستمر از جبهه‌های حق علیه باطل برای تقویت روحیه رزمندگان اسلام و تقدیم فرزند ارشد خود در راه دفاع از ایران اسلامی، از جمله خدمات ماندگار ایشان در دوران دفاع مقدس است که همواره در خاطر مردم قدرشناس ما باقی خواهد ماند.

اینجانب این ضایعه را به حوزه‏‌های علمیه، شاگردان و علاقمندان، به ‏ویژه مردم شریف استان قزوین و بیت مکرّم ایشان صمیمانه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همجواری با اولیاء الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت ‌دارم.

 

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 98605

- دولت یادهم و دوازدهم

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده