امین زاده از مرکز اطلاعات اورژانس تهران بزرگ و ایستگاه شماره یک آتش نشانی بازدید کرد

دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی با حضور سرزده در مرکز اطلاعات اورژانس تهران بزرگ و ایستگاه شماره یک آتش نشانی ضمن تبریک عید نوروز، در بازدید از بخش‌های مختلف این مراکز ، در جریان روند خدمات‌رسانی آنها قرار گرفت.

شناسه خبر: 98340 -

پنجشنبه 3 فروردين 1396 - 13:21

دکتر الهام امین زاده پیش از ظهر پنج شنبه  در مرکز اطلاعات اورژانس تهران بزرگ حضور یافت و در گفت و گو با مسئولین این مرکز در جریان روند امدادرسانی‌های صورت گرفته از سوی اورژانس و مطالباتشان  قرار گرفت.

دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اورژانس تهران از جمله بخش ارتباطات و منطقه مرکز اورژانس، عید نوروز را به  کارکنان این مرکز تبریک گفته و از زحمات آنان قدردانی کرد.

دکتر امین زاده در این بازدید لزوم ایجاد هماهنگی با دستگاه های مختلف از جمله مخابرات و شهرداری به منظور تسهیل در ارایه امداد رسانی تاکید کرد .

وی همچنین ارایه آموزش های عمومی و همگانی فوریت های پزشکی و توجه به شان و منزلت مامورین اورژانس و حمایت های حقوقی از آنان بویژه در مواردی که در حین ماموریت دچار صدماتی می شوند را حائز اهمیت دانست و پیگیری اینگونه مطالبات را مورد تاکید قرار داد .

رییس و مسئولین مرکز اورژانس  نیز  در جریان این بازدید توضیحات و گزارشاتی در خصوص روند امدادرسانی و خدمات به مردم بویژه مسافران نوروزی ارائه کردند.

دستیار رییس جمهوری در امور شهروندی همچنین از ایستگاه شماره یک آتش نشانی حسن آباد بازدید و از نزدیک ضمن تبریک سال نو ، از ایثار و فداکاری آنان تجلیل کرد .

دکتر امین زاده آتش نشانان را غیور مردان آگاه و فداکار توصیف و با گرامیداشت یاد آتش نشانان شهید از آنان بعنوان قهرمانان ملی ملت ایران  یاد کرد و گفت : مردم با اطمینان به وجود عزیزان ایثارگری مثل شما با آرامش خاطر به زندگی و مسافرت می پردازند.

شناسه خبر: 98340

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده