رییس دفتر رییس جمهوری در جمع راهپیمایان ٢٢ بهمن زاهدان:

هرچه تهدید دشمنان بیشتر شود مردم ایران منسجم تر و با انگیزه بیشتر در صحنه حضور می یابند

رییس دفتر رییس جمهوری روز جمعه در سفر به استان سیستان و بلوچستان، دوشادوش مردم زاهدان در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن شرکت کرد.

شناسه خبر: 97622 -

جمعه 22 بهمن 1395 - 10:23

دکتر محمد نهاوندیان در مسیر راهپیمایی ٢٢ بهمن در زاهدان که از میدان آزادی تا مصلی قدس این شهر برگزار می شود، در جمع خبرنگاران گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن نشان می دهد هرچه تهدیدات دشمنان علیه مردم ایران بیشتر شود، منسجم تر و با انگیزه تر در صحنه حضور پیدا می کنند و عزم آنها برای آبادانی، شکوفایی و پیشرفت کشور بیشتر و راسخ تر خواهد شد.

دکتر نهاوندیان در زمینه اقدامات دولت برای توسعه و پیشرفت استان سیستان و بلوچستان نیز گفت: خوشبختانه عزمی که برای شکوفایی ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان در سفر کاروان تدبیر و امید ابراز شد و تصمیمات زیرساختی که اتخاذ گردید ،در طول سه سال گذشته دنبال شده است.

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اجرای پروژه گازرسانی به زاهدان گفت: این پروژه که در آستانه بهره برداری قرار دارد تاثیری حیاتی در توسعه اقتصادی استان سیستان و بلوچستان دارد.

دکتر نهاوندیان با اشاره به اقدامات انجام شده در ارتباط با توسعه فرودگاه زاهدان و بندر شهید بهشتی چابهار و پروژه راه آهن در استان افزود: خوشبختانه با توجه به گزارش مسوولان استانی امروز پیشرفت های خوبی صورت گرفته و نشان می دهد که دولت در جهت و مسیر درستی گام برمی دارد که باید بر سرعت حرکت در این مسیر افزوده شود.

شناسه خبر: 97622

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده