دکتر نهاوندیان در مراسم بهره برداری از ١٩٦ پروژه عمرانی شهرداری زاهدان:

سیستان و بلوچستان یک گنج ناشناخته برای کشور است/ رویکرد دولت یازدهم برای بهبود فضای کسب و کار و سرمایه گذاری تداوم می یابد

دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری روز جمعه در مراسم بهره برداری از مجتمع تجاری و خدماتی بازار بزرگ حافظ زاهدان و ١٩٦ پروژه عمرانی شهرداری زاهدان با بیان اینکه حضور شاداب بخش خصوصی، موجب توسعه و رشد استان سیستان و بلوچستان خواهد بود، گفت: این رویکردی است که دولت تدبیر و امید از ابتدای فعالیت خود بر آن تاکید داشته است.

شناسه خبر: 97621 -

جمعه 22 بهمن 1395 - 10:15

دکتر نهاوندیان افزود: وظیفه دولت تامین امنیت و زیرساخت ها و ایجاد فضای مناسب کسب و کار است تا بخش خصوصی بتواند با کار، ابتکار و سرمایه گذاری زمینه های رشد را فراهم کند و این همان الگویی است که دولت بر اساس سیاست های کلی اصل ٤٤ قانون اساسی در دستور کار خود قرار داده  و اقتصاد مقاومتی را همین می داند.

رییس دفتر رییس جمهوری اظهار داشت: اهتمام دولت بر این است تا زمینه ها برای شکوفایی ظرفیت های داخلی و استفاده از فرصت های بین المللی را فراهم کند و امروز هم در حسن روابط با جهان توانسته ایم گام های مثبتی را برداریم و هم در راه اندازی واحد های تولیدی و رشد تولید قدم های خوبی برداشته شده است.

دکتر نهاوندیان با بیان اینکه رویکرد درون زا و برون گرا، چراغ راه دولت خواهد بود، گفت: استان سیستان و بلوچستان یک گنج ناشناخته برای کشور است؛ سرمایه های عظیم انسانی و طبیعی استان کم نظیر و بی نظیر است.

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید همواره بر شکوفایی ظرفیت های استان تاکید داشته است، خاطرنشان کرد: امروز خوشحالم که پس از گذشت سه سال از سفر رییس جمهوری به این استان ، اقدامات خوبی در بخش های مختلف انجام شده است.

دکتر نهاوندیان اظهار داشت: به فعالان اقتصادی و کارآفرینان  اطمینان می دهم که رویکرد بهبود فضای کسب و کار و سرمایه گذاری تداوم می یابد.

شناسه خبر: 97621

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

فیلم مرتبطاخبار برگزیده