بانک در مراسم گرامیداشت انقلاب اسلامی در شهرستان قرچک:

ایجاد ۷۰۰ هزار شغل در سال کار بزرگی است که باید ادامه داشته باشد/دعوت از مردم شریف ایران برای حضور میلیونی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاون کل نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: ۳۷ سال مقاومت و پایداری برای حفظ انقلاب، اسلام و دستاوردها، پشتوانه عظیمی برای تضمین آینده کشور است.

شناسه خبر: 97611 -

پنجشنبه 21 بهمن 1395 - 20:00

‎مرتضی بانک روز پنج شنبه در مراسم گرامیداشت انقلاب اسلامی که در سالن ورزشی شهدای قشلاق شهرستان قرچک برگزار شد، با بیان اینکه جوانان ایرانی حق دارند برای آینده خود تصمیم گیری کنند، افزود: اشتغالزایی حقی است که مردم همواره از مسئولان مطالبه می کنند و زمینه برای تحقق این مهم بعد از لغو تحریم ها فراهم شده است.
‎معاون کل نهاد ریاست جمهوری افزود: ایجاد ۷۰۰ هزار شغل در سال کار بزرگی است که باید ادامه داشته باشد.
‎بانک ادامه داد: فعالیت ها و خدمات انجام شده در شهرستان قرچک نشانگر افق امید بخش برای آینده کشور است و امروز در روستاهای کشور فضا برای کار و تلاش فراهم است.
‎معاون کل نهاد ریاست جمهوری کاهش واردات در بخش کشاورزی ، تولید ۱۱ و نیم میلیون تن گندم در کشور و توسعه در بخش صنعت را ضمانت قوی برای حفظ استقلال و رشد اقتصادی کشور برشمرد و گفت: مسئولان دولت تدبیر و امید با تلاش های شبانه روزی در مسیر شکوفایی اقتصادی حرکت می کنند.
‎بانک از مردم خواست با حضور میلیونی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و نمایش شکوه و عظمت ملت ایران، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند.
‎معاون کل نهاد ریاست جمهوری ادامه داد: ان شاءالله مردم همین مسیر را با حضور سراسری و گسترده در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ ادامه دهند.
‎بانک تاکید کرد: مردم، سرمایه بزرگ انقلاب هستند.
‎معاون کل نهاد ریاست جمهوری در این مراسم با اهدای لوح تقدیری از کشاورزان ، دامداران و جهادگران نمونه شهرستان قرچک قدردانی کرد.
‎همچنین مردم شهرستان قرچک نیز به منظور پاسداشت زحمات و تلاش های دولت یازدهم، لوح تقدیر و تابلو فرش به دولت تدبیر و امید و رییس جمهوری اهدا کردند.

 

شناسه خبر: 97611

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

فیلم مرتبطاخبار برگزیده