به ریاست معاون توسعه روستایی و مناطق محروم؛

اولین جلسه ستاد ملی بزرگداشت روز روستا برگزار شد

اولین جلسه ستاد ملی بزرگداشت روز روستا به ریاست معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و با حضور نمایندگان دستگاههای مسئول در حوزه توسعه روستایی برگزار شد.

شناسه خبر: 94296 -

چهارشنبه 23 تير 1395 - 11:23

دکتر سید ابوالفضل رضوی روز چهارشنبه در این نشست با بیان اینکه در دولت یازدهم توجه زیادی به روستاها شده است، گفت: دولت با عنایت به وجود استعدادهای خوبی که در مناطق روستایی وجود دارد، تلاش کرده این ظرفیتها و استعدادها شکوفا و بالفعل شوند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به برنامه ریزی ها برای برگزاری روز و هفته روستا و عشایر در کشور اظهار داشت: برگزاری این مراسم و نمایشگاههایی که در حاشیه آن در سراسر کشور دایر می شوند، به شناسایی و شکوفایی ظرفیتهای اقتصادی روستاها و در نتیجه اقتصاد کشور کمک می کند.

دکتر رضوی تصریح کرد: امسال با توجه به همزمانی روز روستا با ایام محرم، مراسم بزرگداشت این روز با حضور رییس جمهوری و معاون اول رییس جمهوری در روزهای 14 و 15 مهر برگزار می شود، اما برگزاری نمایشگاهها و فروشگاههای محصولات روستایی و عشایر به بعد از ایام ماه محرم و صفر موکول شده است.

ستاد ملی بزرگداشت روز روستا با ایجاد هشت کمیته آغاز به کار کرده و شعار امسال مراسم روز روستا و عشایر «روستای نمونه، اقتصاد مقاومتی، توسعه پایدار» است.

شناسه خبر: 94296

- جلسات

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده