با حضور معاون اجرایی رییس جمهوری؛

جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان کرمانشاه برگزار شد

جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان کرمانشاه با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری، استاندار و جمعی از فعالان بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی و دولتی برگزار و مهم ترین برنامه ها و طرح های دولت یازدهم در سفر آتی کاروان تدبیر و امید به این استان بحث و بررسی شد.

شناسه خبر: 94158 -

شنبه 12 تير 1395 - 14:14

شریعتمداری در این جلسه که صبح دوشنبه برگزار شد، ضرورت بهره گیری از ظرفیت ها و مزیت رقابتی استان کرمانشاه را خاطر نشان ساخت و تاکید کرد که دولت برنامه های متنوع و گسترده ای در حوزه های مختلف برای پیشرفت و آبادانی این استان بویژه در بخش تجارت و بازرگانی در نظر گرفته است.

معاون اجرایی رییس جمهوری با اشاره به آسیب های فراوان به کرمانشاه در جنگ تحمیلی و در عین حال ایستادگی، پاییندی و دفاع جانانه مردم این استان از آرمان های انقلاب و نظام اسلامی ادامه داد: این استان شایسته خدمتگزاری است و سفر کاروان تدبیر و امید منشا خیر و برکت برای مردم این خطه غیور خواهد شد.

شریعتمداری بر اتمام طرح های نیمه تمام تاکید کرد و افزود: یکی از اهداف مهم دولت یازدهم واگذاری این طرح ها به بخش خصوصی، تعاونی و نهادهای عمومی غیر دولتی مستعد بدون چشم داشت است .

وی با اشاره به جلسات هم اندیشی با اساتید دانشگاه و نخبگان استان کرمانشاه اظهار داشت: در این جلسات مسایل و مشکلات استان در زمینه های آسیب های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و دیگر حوزه ها بحث و بررسی شد.

شناسه خبر: 94158

- نهاد ریاست‌جمهوری

- جلسات

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده