کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین، ‌مردم را به حضورگسترده در مراسم روز جهانی قدس دعوت کرد

بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس از امت اسلامی خواسته است با حضور پرخروش خود در مراسم روز جهانی قدس نشان دهند که آزادی فلسطین جز با محو رژیم پلید صهیونیستی میسر نمی‌شود و هرگونه طرح و برنامه ای برای امنیت و مشروعیت بخشیدن به موجودیت این رژیم محکوم به شکست است.

چهارشنبه 9 تير 1395 - 16:21

متن بیانیه  کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

آزادی سراسر فلسطین و نابودی اسرائیل همواره از مهمترین آرمان‌های انقلاب اسلامی قبل و بعد از پیروزی آن بوده، هست و خواهد بود که از سوی حضرت امام (ره) مطرح و توسط خلف صالح ایشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای مورد تأکید بوده است. روز جهانی قدس تبلوری از تعهد به این آرمان مقدس است که از اولین سال پیروزی انقلاب اسلامی، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تعیین و همواره تاکنون به شکل برجسته و اثرگذار در کشورهای جهان برپا گردیده است.

روز جهانی قدس با هدف ایجاد وحدت در میان مسلمین و آزادگان جهان و سازمان‌های فلسطینی بر آن است تا خیزش و خروشی مردمی را علیه استکبار و اشغالگری سامان دهد و راهی باشد برای غلبه مستضعفین بر مستکبرین جهان.

در روز جهانی قدس چهره کریه صهیونیسم کودک‌کش و وحشی نزد جهانیان هویدا شده و ترفندها و توطئه آنها برای ایجاد تفرقه و نفاق در میان مسلمانان بر ملا می‌شود و بیش از پیش بر جهانیان ثابت می‌شود که این روز، روزی جهانی است.

هم اکنون رژیم صهیونیستی با سابقه و کارنامه‌ای مملو از وحشی‌گری و جنایات ظرف 68 سال گذشته بر آن است تا با تحرک در مجامع بین‌المللی و تطمیع دست نشانده‌های زبون خود، مشروعیت ساختگی برای خود ایجاد کند و همراه با همپالگی رژیم آل سعود برای خود در دستگاه حقوقی سازمان ملل متحد کسب وجهه نماید.

رژیم صهیونیستی با طراحی و اجرای توطئه اختلاف مذهبی در میان مسلمانان و حمایت همه جانبه از گروه‌های سلفی و تکفیری برآن است تا با ایجاد حاشیه امن برای خود، منطقه را به آشوب کشیده، ذخایر امت اسلامی را منهدم کند و با کشتار جوانان، نیروی انسانی این ملت را از بین برده و نسبت به فرسایش ارتش‌های قدرتمند منطقه در برابر خود، موجودیتی ضعیف و بی اثر بسازد.

رژیم صهیونیستی با سرمایه گذاری در پروژه عادی سازی روابط کشورهای منطقه، به دنبال تقویت ایده حمایت از فلسطین بدون نابودی اسرائیل است؛ ایده ای که متاسفانه از سوی برخی از سازشکاران و غفلت زدگان منطقه نیز مورد توجه واقع شده و در مرحله اجرایی شدن است.

هم اکنون با توجه به تمام برنامه‌های شیطانی این رژیم در منطقه و جهان و مشخص شدن مرزهای تعهد و خیانت حامیان راستین و دروغین آرمان آزادی قدس شریف و حمایت همه جانبه غرب و استکبار از این توطئه‌های شوم مبنی بر تهدید و جنگ طلبی و تجزیه در کشورهای اسلامی، کماکان شعله‌های سوزان انتفاضه جان بی ارزش و نامشروع این رژیم را در برگرفته است و فلسطین به سوی مسلح شدن و شمولیت مقاومت پیش می‌رود.

در زمانی که رژیم صهیونیستی تصور می‌کرد که با انحراف جریان بیداری اسلامی، محور مقاومت را محدود و مهار کرده است، شاهد رشد عملیات فردی با ابتکارات و نوآوری‌های مبارزاتی از جمله ساخت سلاح و تیربار و انجام عملیات در قلب این پیکره منحوس هستیم تا تاییدی باشد بر راه آن پیر سفر کرده مقاومت که "مسئله فلسطین جز با مسلسلهای متکی" بر ایمان حل نمی‌شود.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ضمن محکومیت استمرار کشتارها و کودک‌کشی‌های رژیم اشغالگر و دست‌اندازی‌های بیهوده صهیونیسم بر حریم محور مقاومت در بحرین ، عراق ، سوریه ، یمن و دیگر دولت‌های مسلمان، تاکید دارد  رژیم صهیونیستی می کوشد  با عادی سازی ارتباط خائنانه، پوششی بر جنایات روزافزون خود بگذارد.

این کمیته از امت اسلامی می‌خواهد تا با حضور پرخروش خود در روز جهانی قدس نمادی از اراده پولادین و دشمن شکن خود در مقابل این همه هجمه رسوا و زبون را به نمایش گذارند و نشان دهند که آزادی سراسری فلسطین جز با محو رژیم پلید صهیونیستی میسر نمی‌شود و هرگونه طرح و برنامه ای برای امنیت و مشروعیت بخشیدن به موجودیت این رژیم محکوم به شکست است و برقراری ارتباط با رژیم اشغالگر از سوی هر دروغگو و مسلمان نما را خیانت آشکار به اسلام و مسلمانان و فلسطین و آن را ننگی بزرگ و عار تاریخی برای دشمنان خدا و دین می‌شمارند که خداوند فرمود: و ان یرید و اخیانتک فقد خانو الله من قبل فامکن منهم و الله علیم حکیم سوره مبارکه انفال آیه 71

و باید بدانند که عذاب خداوند و لعن و نفرین همه شهدا و خانواده‌هایشان، آنها را نابود خواهد کرد.

ان ربک لبالمرصاد سوره مبارکه انفال آیه 71

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین

8 تیرماه 1395 – 22رمضان المبارک 1437

شناسه خبر: 94124