روابط عمومی دفتر رییس جمهور:

خبرسازی در مورد انتصاب سفیر جدید ایران در فرانسه کذب محض است/ پیگیری حقوقی در دستور کار است

دفتر رییس جمهور، ادعاهای مطرح شده مبنی بر انتصاب یکی از مسئولین دفتر رییس جمهور به سفارت کشورمان در فرانسه را کذب محض خواند و از پیگیری حقوقی در این زمینه خبر داد.

شناسه خبر: 93449 -

سه شنبه 21 ارديبهشت 1395 - 14:40

در اطلاعیه روابط عمومی دفتر رییس جمهور آمده است: علیرغم اینکه سخنگوی وزارت امور خارجه صراحتا خبرسازی های اخیر در خصوص انتصاب یکی از مسئولین دفتر رییس جمهور به سفارت ایران در پاریس و رد این انتصاب از سوی دولت فرانسه را تکذیب کرده است؛ متاسفانه برخی افراد و رسانه های خاص همچنان این ادعای کذب را به همراه تحلیل های واهی و افتراهای جدید نسبت به دولت منتشر می کنند.
در این اطلاعیه تاکید شده است: سناریو سازی های سیاسی و دروغ پردازی برای ضربه زدن به روابط خارجی؛ امری مغایر تاکیدات رهبر معظم انقلاب، مذموم و مغایر منافع ملی است.
این اطلاعیه افزوده است: البته ملت رشید ایران نسبت به آمرین وعاملینی که با دروغ، تهمت، خیالپردازی و انعکاس توهمات کودکانه خود به عنوان تحلیل درصدد انحراف افکار عمومی هستند، آگاهند.
روابط عمومی دفتر رییس جمهور خاطر نشان کرده است که بدلیل اصرار بر انتشار این مطلب کذب و همچنین طرح اتهامات بی اساس در خصوص سیاست خارجی، پیگیری های حقوقی لازم را در مراجع قانونی انجام خواهد داد.

شناسه خبر: 93449

- دفتر رئیس‌جمهوری

- بیانیه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده