بازدید رئیس دفتر و دستیار ویژه رئیس جمهوری از سامانه 111 در سمنان

رییس دفتر و دستیار ویژه رئیس جمهوری روز سه شنبه در جریان سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان سمنان، به طور جداگانه از بخش های مختلف ستاد ارتباطات مردمی ریاست جمهوری مستقر در سمنان بازدید کردند و در جریان فعالیت این ستاد قرار گرفتند.

شناسه خبر: 93089 -

سه شنبه 31 فروردين 1395 - 18:40

دکتر محمد نهاوندیان و حسین فریدون در ابتدای ورود به ستاد سامانه 111، با حضور در یادمان شهدا، به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

در ادامه دکتر نهاوندیان و فریدون از ستاد پاسخگویی سامانه 111 مستقر در سمنان بازدید کرده و با توضیحات دست اندرکاران این مجموعه، از جزئیات فعالیتهای آن مطلع شدند.

رییس دفتر و دستیار ویژه رییس جمهوری همچنین در بازدید از غرفه ادارات کل و سازمان های مردم نهاد فعال استان از نزدیک در جریان فعالیت و نقطه نظرات آنها قرار گرفتند.

در پایان این بازدید رییس دفتر رییس جمهوری و دستیار ویژه رئیس جمهوری به صورت جداگانه به یکی از تماس های مردم پاسخ و دیدگاه و درخواست آنان را ثبت کردند.

در این ستاد که فعالیت آن از 24 ساعت قبل تا 24 ساعت پس از سفر رئیس جمهوری ادامه دارد، بیش از 8۰۰ نفر از ادارات مختلف استان، به صورت شبانه روزی به تماس های مردم پاسخ و مسایل و درخواست های آنان را برای رسیدگی به بخش های مربوطه ارجاع می‌دهند.

شناسه خبر: 93089

- دفتر رئیس‌جمهوری