در آستانه سفر رییس جمهوری؛

مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در یزد افتتاح شد

مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در شهر یزد مرکز استان یزد روز یکشنبه با حضور معاون اجرایی رییس جمهوری افتتاح شد.

شناسه خبر: 92326 -

يکشنبه 16 اسفند 1394 - 17:18

دکتر محمد شریعتمداری در این مراسم با اشاره به سفر رئیس جمهور به یزد در 17 اسفند اظهار داشت:  خوشبختانه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری که مرکزی برای برقراری ارتباط با مردم از طریق ارتباطات نوین است، به دقت خواسته‌های مردم را بررسی و پیگیری می‌کند.

 وی با اشاره به اینکه تمام درخواست‌هایی که نیاز به پیگیری داشته باشند، پیگیری می‌شوند، گفت: هیچ تقاضایی مورد غفلت نیست و ممکن است تقاضاهای عمومی همانند اشتغال که درخواست‌های بسیاری را شامل می‌شود، در کوتاه مدت نتوان پاسخ داد ولی تلاش دولت این است که از طریق این ارتباط به تقاضاهایی که امکان پاسخگویی فوری دارد، عمل کنیم.

 دکتر شریعتمداری با بیان این مطلب که نظرسنجی‌های معتبری از مردم استان یزد در ماه‌های قبل از سفر انجام شده، گفت: این نظرسنجی‌ها در ارتباط با مهمترین نیازهای استان است که با بررسی و اطلاع از این نیازها، در مصوبات سفر مورد توجه قرار می‌گیرد.

 وی خاطرنشان کرد: همچنین اتاق فکری برای این سفر از ماه‌ها قبل در استان یزد ایجاد شده که به وسیله این اتاق فکرها، نیازهای استان بررسی می‌شود.

 معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان این مطلب که نتایج بررسی‌های این اتاق فکر در اختیار هیات دولت قرار می گیرد، گفت: این سفر با یک دستمایه‌ای خوب حاصل از تجربه نظرسنجی از مردم و همچنین بررسی‌های اتاق فکر متشکل از نخبگان استان، انجام می گیرد.

 دکتر شریعتمداری در ادامه تصمیمات اتخاذ شده را تصمیمات با پشتوانه کارشناسی دانست و گفت: تلاش شده تا آن دسته از تصمیماتی که به تایید رئیس جمهور رسیده، قابلیت عمل پیدا کند و بعد از اینکه ایشان به مردم وعده آن را دادند، بتوانیم به آن جامه عمل بپوشانیم.

 وی خاطرنشان کرد: این سفر مقدمه‌ای برای یک سری فعالیت‌ها و کار و تلاش در استان یزد است و  کمیته ویژه‌ای برای پیگیری مصوبات در یزد از طرف استاندار ایجاد می‌شود.

 معاون اجرایی رئیس جمهور  با بیان این مطلب که دولت هنوز به صورت کامل از تحریم خارج نشده، گفت: تلاش می‌شود در حد توان و امکانات بسته به اولویتها و نیازهای استان یزد برنامه‌ریزی صورت گیرد.

شناسه خبر: 92326

- نهاد ریاست‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده