بانک در دیدار دو خانواده معظم شهید نهاد ریاست جمهوری:

نباید اجازه دهیم خون شهدا پایمال شود/ تاکید بر تداوم راه و هدف شهیدان/ اهدای لوح تقدیر به خانواده شهدای گرانقدر سلیمانی و قورت بیگلو

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در دیدار با دو خانواده معظم شهید نهاد ریاست جمهوری، بر تداوم مسیر، هدف و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: دعای خانواده شهدا و ایثارگران پشتوانه راه مسئولان نظام و دولت تدبیر و امید است.

شناسه خبر: 91725 -

دوشنبه 12 بهمن 1394 - 20:39

مرتضی بانک روز دوشنبه و همزمان با اولین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در منزل شهیدان «محمد حسین محمد سلیمانی» و «عابدین قورت بیگلو» از جانفشانی های این شهدا و همچنین ایثارگری های خانواده آنان قدردانی و تجلیل کرد.

 معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در این دیدارها که با همت مرکز بسیج نهاد ریاست جمهوری انجام شده است، به تلاش ها و ایثارگری های مردم در پشت جبهه و خط مقدم برای دفاع از میهن و انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از برکت خون شهدا و  ایثارگری های مردم بنا شده است و نباید اجازه دهیم خون شهدا پایمال شود.

بانک تاکید کرد: باید شکرگزار باشیم در کشوری زندگی می کنیم که در آن چنین ایثارگران و شهدایی تقدیم اسلام و انقلاب شده است.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در این دیدارها که سرپرست مرکز مقاومت بسیج نهاد ریاست جمهوری و شماری از کارکنان این نهاد حضور داشتند، لوح تقدیری به  خانواده این شهیدان گرانقدر اهدا کرد.

شهید محمد حسین محمد سلیمانی در سن 23 سالگی در عملیات والفجر5 و همچنین شهید عابدین قورت بیگلو در سن 21 سالگی در عملیات فتح المبین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

شناسه خبر: 91725

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای خارجی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده